Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
ROZMIAR
ROZMIAR
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Spódnice

7 produktów

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że połączenie swobodny, komfortu i modnego wzornictwa w modzie dla dziewczynek to nie lada wyzwanie dla każdego projektanta, który musi opracować wygląd kolekcji na nowy sezon. Na szczęście kreatywność marek, z której czerpiemy pełnymi garściami, pozwala stworzyć w sklepie internetowym moliera2.com naprawdę bogatą i różnorodną pod względem stylistyki ofertę, bazującą na trendach opracowanych przez najznamienitsze postacie świata mody – Kenzo Kids, Moncler Kids, Burberry Children lub Oneteaspoon Kids.

Odwiedzając nasz sklep stacjonarny Moliera 2 w Warszawie mogą się Państwo o tym przekonać, a także liczyć na nasze doradztwo, pomoc w zestawieniu z innymi elementami garderoby oraz atrakcyjne okazje cenowe i rabaty wyprzedażowe, które mogą sięgać nawet 70% od ceny początkowej.

Kolejną zaletą, którą na pewno zauważą Państwo zapoznając się z informacjami umieszczonymi w kartach produktów markowych spódniczek dla dziewczynek od  Kenzo Kids, Moncler Kids, Burberry Children lub Zimmermann Kids, jest bogactwo kolorów i printów tej części naszego asortymentu. Dzięki temu użyte materiały wyglądają jeszcze bardziej szlachetnie, a nasze małe klientki zyskują wygodę i niezwykle uniwersalny element codziennych stylizacji (niezależnie od swojego wieku, który w przypadku naszych spódnic dla dziewczynek może wynosić zarówno 2 lata jak i 14 lat). Wśród szlachetnych materiałów, z których uszyto znajdujące się tu spódniczki (także z najnowszych kolekcji) znalazły się między innymi jedwab, bawełna, wełna, wiskoza oraz rayon.