Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
ROZMIAR
ROZMIAR
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Klasyczne buty męskie

28 produktów

 

Tym co sprawia, że klasyczne półbuty męskie tak bardzo cieszą się popularnością wśród naszych klientów jest zapewne fakt, iż ich elegancja jest w wielu przypadkach uniwersalna i pozwala dopasować je do maksymalnie wielu zestawów w Państwa garderobie. Z jednej strony modele butów zebrane w tej kategorii naszego sklepu internetowego Moliera2.com nie wyróżniają się ani pod względem kolorystyki, ani ozdób, z drugiej jednak zaprezentowane tu projekty od Valentino, Hogana, Tod's, Ralph Lauren oraz Christian Louboutin w bardzo prosty sposób przemycają w sobie najnowsze i najbardziej prestiżowe trendy w modzie męskiej.

Jesteśmy głęboko przekonani, że w połączeniu z jakością wykonania oraz różnorodnym stylem (od elegancji wieczorowej po tę codzienną) uda się Państwu skomponować z naszym obuwiem bardzo zadowalający efekt na każdą okazję.

Stonowana paleta barw, którą posiada oferowane przez nas obuwie klasyczne od Valentino, Hogan, Tod's, Ralph Lauren oraz Christian Louboutin, to gwarancja klasy i elegancji. Natomiast szlachetne materiały, które zostały wykorzystane podczas ręcznego szycia każdego z modeli, zapewniają naszym klientom świadomość, że otrzymują coś w pełni ekskluzywnego i dopracowanego w najmniejszych szczegółach. Dzięki takim surowcom, jak np. skóra cielęca, skóra nubukowa oraz dobrej jakości guma i metal, nasze półbuty nie tylko prezentują się bardzo godnie, ale i są komfortowe podczas noszenia.

Odwiedzając nasze konto na Instagramie oraz przeglądając karty produktów nasi klienci mogą znaleźć wiele propozycji zestawów zawierających nasze markowe buty klasyczne, wykonane według projektu najznamienitszych ikon świata mody - Valentino, Hogana, Tod's, Ralph Lauren oraz Christian Louboutin. Zapraszamy również do naszych stacjonarnych butików Moliera 2 w Warszawie oraz w Poznaniu!