Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Karty prezentowe

8 produktów

 

Kupno prezentu to z jednej strony sprawdzian tego, jak dobrze znamy obdarowywaną osobę, a z drugiej bardzo wymagający rytuał, który zakłada, że będziemy w stanie trafnie ocenić, jaki podarunek ucieszy najbardziej tego kogoś. W przypadku luksusowych marek, dostępnych w sklepie Moliera 2 poprzeczka postawiona jest jeszcze wyżej. W trosce o Państwa satysfakcję oraz żeby ułatwić zakup prezentu w naszym sklepie internetowym Moliera2.com, przygotowaliśmy dla naszych klientów możliwość zakupu kart podarunkowych. Dzięki nim nie musisz martwić się, czy kupiony prezent będzie trafiony, albo czy będzie pasował, bo voucher podarunkowy upoważnia posiadacza do zakupów bezgotówkowych na cały asortyment sklepu Moliera2.com. Tak więc, mężczyzna, który otrzyma kartę podarunkową będzie mógł wymienić ją na wybrane przez siebie i dopasowane elementy garderoby dostępne w sklepie Moliera2.com

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nowoczesny i pewny siebie mężczyzna woli samodzielnie budować swoją garderobę. Dlatego mamy pewność, że prezent w postaci karty podarunkowej uprawniającej do dowolnego zakupu asortymentu sklepu Moliera2.com, będzie satysfakcjonujący. Sklep internetowy Moliera2.com, który gromadzi kolekcję od światowych projektantów, na pewno uraduje każdego Pana dbającego o wygląd i klasę. Wszystko zależy tak naprawdę od państwa hojności oraz zażyłości emocjonalnej z obdarowywanym mężczyzną, gdyż nasze karty podarunkowe mogą opiewać zarówno na 500 zł, jak i na okrągłe i zachęcające do większych zakupów 5000 zł.

Zaletą karty prezentowej jest pełna swoboda, jeżeli chodzi o wybór idealnego prezentu dla siebie oraz płynąca z tego wyboru satysfakcja. Karty podarunkowe, cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów, dlatego zachęcamy do ich zakupu.