Wyszukaj
Szukaj
WIOSNA 2022

Najwyższa precyzja, luksus i wysokogatunkowe materiały – to cechy, które idealnie odzwierciedlają styl francusko-włoskiej marki Moncler. Swoją historią sięga ona 1952 roku. Jej nazwa wywodzi się od małej, francuskiej wioski o nazwie Monestier-de-Clermont, w której Rene Ramillon rozpoczął produkcję pierwszych ubrań Moncler. Początkowo firma zajmowała się tylko i wyłącznie tworzeniem śpiworów, peleryn oraz namiotów. Po pewnym czasie na popularności zyskały unikatowe kurtki, które stały się pożądanym elementem garderoby wśród sportowców. Po krótkim czasie odzież Moncler pojawiła się także na ulicach największych miast na świecie. W 2003 roku marka została wykupiona przez włoskiego przedsiębiorcę Remo Ruffiniego, który nadal jest prezesem i dyrektorem kreatywnym. Marka Moncler posiada sieć swoich butików na całym świecie. Są uwielbiane przez największe gwiazdy, którym ciężko jest wyobrazić sobie mroźną zimę bez porządnej kurtki puchowej Moncler. 

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

buty

torby

ubrania

dodatki

ROZMIAR
ROZMIAR

ubrania

buty

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
SEZON
SEZON
LINIA PROJEKTANTA
LINIA PROJEKTANTA
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Męskie ubrania, obuwie i akcesoria Moncler

158 produktów

Ponadczasowa kurtka puchowa z pewnością przywodzi na myśl francusko-włoską markę Moncler. To ekskluzywny dom mody z wieloletnią historią. Moncler tworzy przede wszystkim wysokiej jakości kurtki puchowe i akcesoria zimowe. Od wielu lat są one obiektem pożądania najbardziej wpływowych osób w świecie mody.

Skąd bierze się fenomen marki? Warto zacząć od jej historii, która sięga 1952 roku. Wtedy to Rene Ramillon tworzył kurtki puchowe dla pracowników swojej fabryki w małej wiosce we Francji – Montestier de Clermont. Po pewnym czasie zainteresowanie kurtkami tworzonymi przez Rene Ramillona wykazał Lionel Terray, legendarny alpinista. Nawiązał on współpracę z Moncler, dzięki czemu wielu alpinistów zdobywało najwyższe szczyty w legendarnych kurtkach Moncler. Od tego momentu stały się one obiektem pożądania przez zdobywców górskich szczytów. W latach 80. kurtka Moncler zaczęła być popularna nie tylko wśród sportowców, zadebiutowała na ulicach miast jako element codziennych zestawień, który skutecznie chronił przez mrozem i wiatrem.

Kurtki męskie Moncler charakteryzują się przede wszystkim wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Są wykonywane z wysokogatunkowego, trwałego nylonu japońskiego. Wypełnia się je naturalnym puchem, który jest sprowadzany specjalnie z południowej Bretonii oraz obszaru Perigiord. Mimo grubszego wypełnienia, kurtki męskie Moncler charakteryzują się niebywałą lekkością. Im większa ilość puchu w kurtce, tym bardziej jest ona lżejsza, cieplejsza i lepiej izoluje ciepło. Wszystkie kolekcje Moncler odzwierciedlają jej wyjątkowość. Projekty marki są synonimem wysokiej kreatywności i innowacji  - dla przykładu koszulki męskie Moncler, które charakteryzują się oryginalnymi nadrukami. Ich unikalną cechą jest możliwość ubierania zarówno wysokiej rangi sportowców jak i estetów. W 2016 roku marka Moncler wprowadziła nową inicjatywę ekologiczną, publikując coroczny Raport i Plan Zrównoważonego Rozwoju w celu monitorowania wpływu firmy na środowisko i strategii dalszych działań. Marka Moncler jest idealnym przykładem tego, jak marka może wykorzystać swoją historię, jednocześnie przyjmując nowe pomysły, aby radykalnie zmienić się dla nowych pokoleń. W naszym sklepie internetowym Moliera 2 znajdziecie szeroki wybór odzieży i akcesoriów francusko-włoskiej marki, takie jak czapki i szaliki męskie. Kolekcja Moncler w sklepie Moliera 2 zawiera nie tylko kurtki puchowe przeznaczone na zimę. Przygotowaliśmy dla Was także lekkie kurtki przejściowe, męskie płaszczekamizelki męskie Moncler oraz wygodne bluzy i obuwie męskie na każdą pogodę. Każdy mężczyzna z pewnością znajdzie wymarzony model, spełniający jego oczekiwania. Warto śledzić najnowsze promocje, aby skorzystać z atrakcyjnych zniżek na kurtki Moncler w naszym ekskluzywnym sklepie internetowym Moliera2.com