Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Canada Goose to marka, która powstała w 1957 roku w Kanadzie i jest rozpoznawana na całym świecie jako specjalizująca się w produkcji odzieży zimowej oraz odzieży wierzchniej przeznaczonej do ekstremalnych warunków pogodowych. Marka wyróżnia się całą listą imponujących technologii, które stosuje w produkcji ubrań. Technologie te mają na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa, zdrowia, wygody oraz funkcjonalności. Projekty Canada Goose to bardzo odpowiedzialna misja wielu specjalistów, którzy przez lata zapracowali na sukces marki i zyskali przychylność najbardziej wymagających klientów. Co więcej, odzież Canada Goose jest wykonywana z najlepszych materiałów, które pozwalają użytkownikom czerpać pełną radość z aktywnie spędzanych chwil.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

Ubrania

Dodatki

ROZMIAR
ROZMIAR

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

Canada Goose

29 produktów

Męska kolekcja Canada Goose

Canada Goose to marka powstała w latach 50. XX wieku w Kanadzie. Jest ukierunkowana na produkcję odzieży wierzchniej, odzieży zimowej i takiej, która przeznaczona jest do ekstremalnych warunków klimatycznych. Ubrania marki są produkowane w Toronto, z pewnością zaliczają się do mody luksusowej. Canada Goose słynie z najnowocześniejszych technologii, starannego doboru materiałów oraz funkcjonalnych rozwiązań. Logo przedstawiające kontur koła podbiegunowego jest rozpoznawane na całym świecie i symbolizuje niezawodną, godną zaufania markę.

Ubrania marki Canada Goose świetnie się prezentują, są ponad wszystko praktyczne i ultralekkie. Producent troszczy się o te fizycznie dostrzegalne cechy, ale przede wszystkim dba o to, co najważniejsze, choć niewidoczne na pierwszy rzut oka. Domeną ubrań Canada Goose jest niezawodność w najtrudniejszych warunkach pogodowych oraz podczas wykonywania sportów ekstremalnych. Aby to osiągnąć, marka stosuje wypracowane do perfekcji technologie, takie jak Arctic Tech czy Tri-durance. Mają one na celu zapewnić oddychalność, trwałość, wydajność i wodoodporność – cechy, które wyróżniają ubrania specjalistyczne.

Canada Goose wprawiła się w tworzeniu ubrań z gęsiego puchu. To materiał, który zapewnia najskuteczniejszą izolację. Wszystkie stosowane materiały są certyfikowane i przebadane laboratoryjnie, ponadto są hipoalergiczne. Na pewno sprostają wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników. Projekty marki znakomicie uzupełniają kanon mody sportowej, ale trzeba również podkreślić, że są bardzo gustowne i wzbogacą codzienną oraz elegancką garderobę. Świetnie sprawdzają się w celach turystycznych, co dowodzi ich szczególnej wszechstronności. Marka wychodzi zatem naprzeciw tym, którzy szukają ubrań do zadań specjalnych, a także tym, którzy doceniają wyjątkowe osiągnięcia modowe na co dzień i pragną każdego dnia czuć się otoczeni opieką.

W kolekcji Canada Goose znajdują się męskie kurtki, parki, a także kamizelki. Nie brakuje dodatkowych gadżetów zimowych, np. czapek i rękawiczek. Kurtki wykonywane są z puchu czy z najwyższej klasy wełny merino. W ofercie pojawiają się kurtki bez kaptura, a także kurtki z kapturem obszytym futrem z kojota. Nie brakuje kurtek przeciwdeszczowych i kamizelek puchowych, które mają szerokie zastosowanie. Wszystkie modele zapewniają pełną swobodę ruchów, a dzięki licznym kieszeniom i zapięciom są bardzo użyteczne i wygodne.

Projektów marki Canada Goose nie brakuje na półkach Salonów Moliera2, a także w internetowym sklepie Moliera2.com.