Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
ROZMIAR
ROZMIAR
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
DŁUGOŚĆ
DŁUGOŚĆ
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Sukienki dla dziewczynek

40 produktów

 

Dziewczynka mająca 2 latka zasługuje tak samo na gustowną sukienkę, jak 14-latka. Dzięki podkreśleniu swojej subtelnej urody oraz delikatności wynikającej z płci, każda z małych klientek salonu Moliera 2 poczuje się w tym miejscu swobodnie i będzie urzeczona elegancją prostoty, która prawdopodobnie już niedługo zagości w jej wyjątkowej garderobie.

Atrakcyjne ceny, widoczny w tej części naszej oferty, to natomiast wynik stałej współpracy z największymi markami światowego formatu w branży modowej – Moncler Kids, Burberry Children, Kenzo Kids, Zimmermann Kids i Dsquared2 Kids. Zawsze aktualne trendy, wiele klasycznych modeli oraz na bieżąco aktualizowana oferta sezonowa na stronie internetowej Moliera2.com to dla naszego sklepu jedna z ważniejszych priorytetów, od lat gwarantujących nam Państwa przychylność i dobre opinie.

Łatwość, z jaką nasze sukienki pozwolą Państwu stworzyć wyjątkową stylizację dla swojego dziecka, można porównać do magicznego zaklęcia. Wystarczy chwila, by spełnić marzenie małej dziewczynki i przystroić ją w szyte ręcznie sukienki wykonane z takich szlachetnych materiałów jak między innymi jedwab, bawełna, wiskoza, nylon, poliuretan, modal. Mogą być one jednokolorowe, wielobarwne lub przyozdobione eleganckim printem np. z motywem kwiatowym. Wieloletnie doświadczenie oraz kreatywność współczesnych projektantów, którzy zaopatrują nasz asortyment gwarantuje zatem każdemu z naszych klientów, że sukienki od Zimmermann Kids, Moncler Kids, Burberry Children, Kenzo Kids i Dsquared2 Kids sprostają swojemu zadaniu zarówno pod względem estetyki, jak i komfortu i funkcjonalności w użytkowaniu.