Wyszukaj

JESIEŃ 2020

 

Dsqaured2 Kids to marka w stylu „trapper luxury”. Została stworzona przez braci bliźniaków, Deana i Dana Catenów – kreatywnych wizjonerów żyjących modą i sztuką. Znani z ekstrawaganckich pokazów najbardziej oryginalni projektanci Dsqaured2 Kids tworzą niezwykłe kolekcje ubrań dla dzieci. W swoich projektach łączą włoski szyk z amerykańskim luzem, który zyskuje uznanie na całym świecie. Wysokiej jakości krawiectwo oraz innowacyjne, nowoczesne kroje zwrócą uwagę młodych miłośników mody i fanów marki Dsqaured2 Kids.

Zapisz się na powiadomienie
o nowościach tego projektanta
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
-
SEZON
RODZAJ PRODUKTU

buty

torby

ubrania

dodatki

PŁEĆ
ROZMIAR

ubrania

buty

KOLOR
AKTYWNE FILTRY


DSQUARED2 KIDS

ZAPISZ SIĘ NA KODY RABATOWE I NEWSLETTER

Dsqaured 2 Kids to marka wykreowana przez dwóch projektantów, braci bliźniaków – Deana i Dana Catenów. Ten duet wizjonerów, żyjących modą i sztuką, rozpoczął swoją drogę modową w 1984 r w Parson’s School of Design w Nowym Jorku. Po ośmiu latach przeniósł się do Włoch z myślą o stworzeniu swojej marki. Przy współpracy ze znanymi włoskimi  Domami Mody, bracia zaprezentowali swoją pierwszą kolekcję. Dsqaured2 to najbardziej rozchwytywana marka odzieżowa. Filozofia marki to mieszanka kanadyjskiej ikonografii oraz  wyrafinowanego włoskiego krawiectwa. Kolekcje Dsqaured2 są połączeniem wielu kontrastów -  sportowego i czarującego, a także swobodnego i ekstrawaganckiego, tworząc charakterystyczną koncepcję alternatywnego luksusu.

 

Znani z ekstrawaganckich pokazów, najbardziej oryginalni projektanci Dsqaured2 Kids tworzą niezwykłe kolekcje dziecięcych ubrań. W swoich projektach łączą włoski szyk z amerykańskim luzem, który zyskuje uznanie na całym świecie. W 2003 roku Dsqaured2 zdobyła nagrodę „La Kore”, dla najbardziej oryginalnych projektantów, we włoskim świecie mody uznawaną za „Oscara”. Bracia Dean i Dan Canten, zostali nazwani przez GQ Magazine USA „Mężczyznami Roku”. DNA Dsquared2 to ekscentryczny wygląd i doskonałość. Marka Dsqaured2 to lustrzane odbicie projektantów, przedłużenie ich własnej tożsamości, mieszanka wiecznej młodości z mnóstwem jeansu oraz śmiałości. Bracia Dean i Dan Canten napadają na wybiegach mody swoim elektrycznym wyczuciem mody. Są kreatywnie ukierunkowani.

Dsqaured2 Kids to marka w stylu „trapper luxury”. Prezentacja kolekcji Dsqaured2 Kids odbyła się we Florencji. Powstała ona po przeprojektowaniu przez braci kolekcji dla dorosłych, aby mogły się nią cieszyć wszystkie dzieciaki. Dziecięce smokingi, odważne sukienki couture, motocyklowe kurtki, koszulki z bohaterami dziecięcego świata. „Wszyscy nasi bliscy przyjaciele i rodzina mają dzieci. A więc teraz nasza kolej!”, Wyjaśnia duet. „Przeprojektowaliśmy naszą kolekcję dla dorosłych, aby była dostępna również dla dzieci!”.

Dostępne na wirtualnych półkach naszego sklepu Moliera 2 dziecięce szorty, jeansy, t-shirty, sukienki, koszule, bluzy oraz kurtki pokocha każde dziecko. W asortymencie Dsqaured2 Kids nie zabraknie także butów oraz dodatków – pasków, czapek z daszkiem, plecaków czy toreb na pas. Bogata paleta kolorów – od klasycznej czerni i bieli, po szarości, granaty, odważne róże, czerwienie, zielenie, odcienie żółtego. Często ozdobione naszywkami, nadrukami, oraz charakterystycznym dla marki liściem klonu przypadną do gustu małym miłośnikom mody  i obecnych trendów.