Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
ROZMIAR
ROZMIAR
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Dziewczęce stroje kąpielowe

13 produktów

 

Beztroska zabawa w wodzie powinna przebiegać nie tylko w bezpiecznych, ale i komfortowych warunkach. Energia dziecka sprawia, że jego aktywność narzuca projektantom odzieży dziecięcej (np. Ralph Lauren Kids, Burberry Children, Moncler Kids) bardzo trudne zadanie sprostania tempu i wyobraźni każdej małej dziewczynki. Idąc na plażę, czy też basen każdy rodzic powinien zadbać o właściwy strój kąpielowy dla swojej małej pociechy. Jednocześnie w modnym czerwonym kolorze i wygodny.

Jaki powinien być stój kąpielowy dla dziewczynki? Na pewno dobrze przylegający do ciała, jednak nie zbyt ciasny. Przyda się również materiał, który szybko wysycha, a podczas pluskania w wodzie nie przykleja się do skóry. Zwieńczeniem dzieła będzie tu natomiast modna kolorystyka, podkreślająca swobodę i radość dziewczęcego temperamentu. Bogaty asortyment jednoczęściowych strojów kąpielowych dla dziewczynki Burberry znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym Moliera2.com lub w salonie stacjonarnym w Poznaniu lub Warszawie, a tam czekają na nasze małe klientki produkty topowych projektantów jak Burberry Kids, Moncler Kids.

Jeżeli szukacie Państwo kostiumu kąpielowego dla dziewczynki od Polo Ralph Lauren Kids, Burberry Children lub Moncler Kids, jednoczęściowego lub dwuczęściowego, to dla nas żaden problem. Atrakcyjne ceny oraz bogata oferta markowej odzieży światowych domów mody - Moncler, Burberry, Polo Ralph Lauren pozwala nam zapewnić klientom sklepu Moliera 2 doskonały dostęp do najnowszych trendów plażowych dla dziewczynek. Najlepsza jakość i wyżej wspomniany komfort zapewniają tu natomiast takie szlachetne materiały, jak między innymi poliamid, nylon oraz bardzo dobrej jakości elastan. Na dokładkę oraz by zwiększyć atrakcyjność naszej oferty mogą Państwo liczyć również na liczne przeceny, promocje i wyprzedaże sezonowe z naszej strony (na tę część asortymentu oraz na każdą inną)!

Liczne promocje i nasz zróżnicowany asortyment to wynik współpracy z naszymi klientami i ich pozytywnymi opiniami o sklepie internetowym Molier2.com oraz salonie stacjonarnym Moliera2 w Warszawie. Cieszymy się, że nasza oferta jest poszerzona take o produkty dziecięce, bo żaden wiek nie zabrania dbać o stylowy i elegancki look