Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Dziewczęce kocyki

0 produktów

Brak wyników

Spróbuj użyć innych filtrów

 

Kocyki dla dziecka są jednym z tych dodatków, do którego maluchy przywiązują się często bardzo mocno i na długi czas. Niektóre nawet czynią z nich jeden z ważniejszych elementów swoich wspomnień, co jeśli wziąć pod uwagę jego bezwarunkowe i regularne towarzystwo w śnie, podczas nocnych koszmarów oraz chłodniejszych wieczorów, nie jest w zasadzie niczym zaskakującym.

Zmęczenie zabawą także mogło liczyć na to, że szybko przeminie, jeśli tylko otulić je w kocyk od Burberry Children i pozwolić działać jego magii, dlatego kierując się potrzebami klientów naszego sklepu internetowego Moliera2.com oraz swoimi własnymi doświadczeniami postanowiliśmy dodać do listy oferowanych dodatków dla dziewczynek także i ten skromny element dziecięcej sypialni.

Klasyczny i delikatny wzór współgra tu idealnie z jakością wykonania i szlachetnością użytych materiałów. Bawełna to ponadto klucz do tego, abyśmy mogli zagwarantować naszym klientom, że markowy kocyk, zakupiony w naszym sklepie internetowym Moliera2.com lub jednym z salonów stacjonarnych, będzie w pełni komfortowym prezentem dla Państwa dziecka (ciepłym, miękkim w dotyku i niepowodującym podrażnień delikatnej niemowlęcej skóry). Można wręcz powiedzieć, że marka Burberry Children stworzyła asortyment dorównujący lekkości i przyjemności podczas snu przypisywanym pierzastym obłoczkom i zsyłającym na swojego malucha wyłącznie kolorowe i spokojne marzenia senne.