Wyszukaj
Szukaj
LATO 2021

Ania Kuczyńska to jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych polskich projektantek mody. Tworzy mocną i charakterystyczną markę – jej styl określany jako ozdobny minimalizm jest hołdem dla szykownej i eleganckiej nonszalancji, charyzmatycznej kobiecości. Srebrne kółeczko –  znak rozpoznawczy projektantki – miało być tylko charakterystycznym dodatkiem, uzupełnieniem jej prac, czymś w rodzaju zewnętrznej metki. Ale przez kilkanaście lat swojego istnienia zdążyło rozpocząć własne, niezależne życie, zostać elementem szyfru, którym porozumiewają się miłośnicy projektów Ani Kuczyńskiej czy polskiej mody w ogóle. Można je znaleźć na lewym boku każdego ubrania. Dyskretne, lecz jednocześnie, dzięki srebrnemu połyskowi i intrygującej niedoskonałości kształtu, dobrze widoczne.

Ania Kuczyńska Luna 21 

W wielu mitach Księżyc pojawia się jako siostra, żona lub ukochana Słońca, jest opiekunem snu, tęsknot, uczuć i myśli. Uchodzi za pośrednika między niezmiennym Kosmosem a zmiennym życiem ziemskim. Symbolizuje miłość, intuicję, szlachetność, duszę i bunt. 

Kobieca i ezoteryczna, restrykcyjnie czarna kolekcja Luna nawiązuje do świata magii i symboliki Księżyca. Oszczędna forma, wysublimowany krój ubrań i detali tworzą opowieść na pograniczu jawy i fantazji, współczesną i romantyczną historię o poszukiwaniu tożsamości. 

Ubrania uszyte są z portugalskiej czystej, żywej wełny i bawełnianej koronki produkowanej w Grecji. 

Muzą kolekcji jest Isabella Rossellini.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

Włosy

torby

ubrania

dodatki

ROZMIAR
ROZMIAR

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damska odzież i dodatki Ania Kuczyńska

62 produktów