Wyszukaj
Szukaj
WIOSNA 2021

Ania Kuczyńska to jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych polskich projektantek mody. Tworzy mocną i charakterystyczną markę – jej styl określany jako ozdobny minimalizm jest hołdem dla szykownej i eleganckiej nonszalancji, charyzmatycznej kobiecości. Srebrne kółeczko –  znak rozpoznawczy projektantki – miało być tylko charakterystycznym dodatkiem, uzupełnieniem jej prac, czymś w rodzaju zewnętrznej metki. Ale przez kilkanaście lat swojego istnienia zdążyło rozpocząć własne, niezależne życie, zostać elementem szyfru, którym porozumiewają się miłośnicy projektów Ani Kuczyńskiej czy polskiej mody w ogóle. Można je znaleźć na lewym boku każdego ubrania. Dyskretne, lecz jednocześnie, dzięki srebrnemu połyskowi i intrygującej niedoskonałości kształtu, dobrze widoczne.

Ania Kuczyńska Luna 21 

W wielu mitach Księżyc pojawia się jako siostra, żona lub ukochana Słońca, jest opiekunem snu, tęsknot, uczuć i myśli. Uchodzi za pośrednika między niezmiennym Kosmosem a zmiennym życiem ziemskim. Symbolizuje miłość, intuicję, szlachetność, duszę i bunt. 

Kobieca i ezoteryczna, restrykcyjnie czarna kolekcja Luna nawiązuje do świata magii i symboliki Księżyca. Oszczędna forma, wysublimowany krój ubrań i detali tworzą opowieść na pograniczu jawy i fantazji, współczesną i romantyczną historię o poszukiwaniu tożsamości. 

Ubrania uszyte są z portugalskiej czystej, żywej wełny i bawełnianej koronki produkowanej w Grecji. 

Muzą kolekcji jest Isabella Rossellini.

ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
-
SEZON
RODZAJ PRODUKTU

torby

ubrania

dodatki

ROZMIAR

KOLOR
AKTYWNE FILTRY


ANIA KUCZYŃSKA