Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

Ania Kuczyńska to jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych polskich projektantek mody. Tworzy mocną i charakterystyczną markę – jej styl określany jako ozdobny minimalizm jest hołdem dla szykownej elegancji i charyzmatycznej kobiecości. Marka odchodzi od typowych sezonów, dystansuje się do produkcji masowej na rzecz ponadczasowych i wysokogatunkowych klasyków. 

“Rozświetla mrok nocy”  – Vogue Polska

“Najjaśniejsza gwiazda na firmamencie polskiego designu”  – Wallpaper Magazine

“Olśniewająca i autentycznie inspirująca moda. Inteligentna, empatyczna i prawdziwa”  – Diane Pernet, ASVO

“Charakterystyczny styl Kuczyńskiej to mocne, zazwyczaj monochromatyczne projekty ” – Monocle Magazine

“Nadzieja Wschodu” – style.com

“Nowoczesna, pełna kobiecość” – British Vogue

„Minimalistka, która nigdy nie nudzi. Jest jedną z najbardziej konsekwentnych i spójnych projektantek/ów w Polsce. Najlepiej ubrane warszawianki noszą jej projekty, to jej ubrania rozpoznaje się na ulicach” – Filip Niedenthal, Naczelny Vogue Polska 

Terra 23
Terra jest rodzaju żeńskiego, jej elementem jest Ziemia, Planetą Saturn. Ziemia symbolizuje pomyślność, obfitość i mądrość. Uziemienie, cykliczność istnienia i odrodzenie. Kapsułowa kolekcja jest radykalnie czarna, nawiązuje i powraca do koloru będącego DNA marki.  Eleganckie i sportowe ubrania uszyte są z elastycznej, trzywarstwowe, wodoszczelnej, oddychającej i wiatroszczelnej tkaniny technicznej. Mogą być noszone podczas jesiennych i zimowych chłodów, sprawdzają się w mieście i outdoorze. Po raz pierwszy marka przedstawia wyprodukowaną we współpracy z firmą Pajak kurtkę wypełnioną certyfikowanym puchem. Kapsuła uzupełniona jest o wyprodukowane w Peru swetry ze 100% Baby Alpaki, nowe akcesoria i część kolekcji będącej w stałej, bez sezonowej sprzedaży. 

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

Torby

Ubrania

Dodatki

ROZMIAR
ROZMIAR

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
DŁUGOŚĆ
DŁUGOŚĆ
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

Damskie Ubrania I Torby Ania Kuczyńska

45 produktów