Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

 

 

Autorska marka luksusowych nakryć głowy Ruslan Baginskiy powstała w 2015 roku we Lwowie. Projektant marzył o przywróceniu dawnej świetności czapkom i kapeluszom, które widywał na archiwalnych zdjęciach z XX wieku. Artysta swoje inspiracje czerpie głównie ze sztuki i fotografii vintage, chociaż często nawiązuje także do tradycyjnych ukraińskich strojów ludowych. Ruslan Baginskiy eksperymentuje z tradycyjną formą i projektuje nakrycia głowy zgodnie z filozoficznym pojęciem zeitgeistu – wraz z duchem czasu rozumianym szerzej, bo w sposób intelektualny i kulturowy. Wielbicielkami marki są, między innymi, Madonna, Miley Cyrus i Anna Dello Russo.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

Dodatki

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
OFERTA
OFERTA
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie Kapelusze I Kaszkiety Ruslan Baginskiy

Ruslan Baginskiy stworzył swoją markę ekskluzywnych nakryć głowy w 2015 roku we Lwowie. Inspiracją do zaprojektowania unikatowych kolekcji czapek i kapeluszy były sztuka, archiwalne fotografie z XX wieku oraz tradycyjne ukraińskie kostiumy ludowe. Obecnie kultowe kaszkiety i kapelusze pokochały gwiazdy amerykańskiej sceny muzycznej i światowe supermodelki.

Ruslan Baginskiy swoją karierę rozpoczął jako stylista, równocześnie projektując swoje pierwsze spektakularne nakrycia głowy w duchu wysokiego krawiectwa. Pierwsze produkty z metką Ruslan Baginskiy były tworzone przez rzemieślnika, który swój talent szlifował u lokalnych fachowców.  Wysoka jakość wykonania to jeden z wiodących czynników, który przewija się w kolekcjach Ruslan Baginskiy. Drugim jest dbałość o dopracowanie szczegółów w każdym aspekcie. Kapelusze, czapki i kaszkiety Ruslan Baginskiy szyte są z najwyższej jakości materiałów: skóry cielęcej, jedwabnej satyny, wysokiej gatunkowo bawełny i naturalnej słomy, z dodatkiem ekskluzywnych kryształów Swarovskiego, pomponów w stylu boho i młodzieżowych naszywek. Nakrycia głowy Ruslan Baginskiy charakteryzuje połączenie najgorętszych trendów w modzie z koncentrowaniem się na lokalności i tradycji. Dla projektanta niezwykle ważna jest zrównoważona produkcja: wszystkie kapelusze, kaszkiety i czapki Ruslan Baginskiy są szyte na Ukrainie. Marka Ruslan Baginskiy realizuje filozoficzne pojęcie zeitgeistu – ducha epoki. To kulturalne i intelektualne spełnienie wszystkich marzeń projektanta. Projekty marki to połączenie wygody, użyteczności i współczesnych trendów. Czapki, kapelusze i kaszkiety Ruslan Baginskiy noszą największe gwiazdy zwane „Ruslan Baginskiy Girls”: Madonna, Bella i Gigi Hadid, Kaia Gerber, Taylor Swift, Pamela Anderson, Janelle Monae, Anna Dello Russo, Paris i Nicky Hilton oraz Alicia Keys.

W naszym sklepie internetowym Moliera 2 znajdziesz bogatą ofertę czapek, kaszkietów i kapeluszy Ruslan Baginskiy. To, między innymi, kultowe kaszkiety Baker Boy” z inicjałami projektanta, które występują we wszystkich możliwych odcieniach tęczy: niebieski, czerwony, pudrowo-różowy, w odcieniu fuksji, zielony, khaki, brązowy, beżowy, szary, biały i czarny. Na naszych wirtualnych półkach kupisz również niezwykle modne wśród młodych trendsetterów czapki „bucket hat” oraz kapelusze z szerokim rondem. To także intrygujące berety, a także czapki typu uszatki wyłożone kożuchem. Różnorodna oferta Ruslan Baginskiy cieszy się perfekcyjną opinią wśród instagramowych influencerów i z cała pewnością zachwyci osoby o odmiennych gustach i zainteresowaniach.