Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę

 

Polo Ralph Lauren - marka, która jest legendą. Została założona w 1967, a jej twórcy od początku przyświecały wielkie wartości i wizja szczęśliwego życia, którymi ponad wszystko chciał zarażać swoich odbiorców. Słynne na całym świecie koszulki polo wpisały się w kanon mody klasycznej, a kolekcje marki wzbogacają rynek modowy o klasyczny, ponadczasowy styl i luksus. Po stylizacje twórcy sięgnęły księżna Diana, Robert Redford i wiele innych znanych osobistości. Ubrania z logo przedstawiającym jeźdźca Polo Ralph Lauren są rozpoznawane na całym świecie, łączą w sobie bezkompromisową elegancję z oryginalną estetyką i oszczędnością formy. Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą modę bez wkładu tego znakomitego projektanta.

FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU

Buty

Torby

Ubrania

Dodatki

ROZMIAR
ROZMIAR

Ubrania

Buty

KOLOR
KOLOR
CENA
CENA
OFERTA
OFERTA
+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
AKTYWNE FILTRY

POKAŻ WIĘCEJ

Polo Ralph Lauren

780 produktów

Męska kolekcja Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren to dowód na to, że ciężką pracą można wiele osiągnąć. Marka została założona w XX wieku przez prawdziwego pasjonata, człowieka ideologii i czynu. Wpisał się on w kanon mody luksusowej, przeznaczonej dla wymagających odbiorców. Pozostał wierny własnym przekonaniom i swojemu gustowi, od początku był czuły na potrzeby zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Stronił od odgórnie wyznaczanych zasad, dążył w kierunku ponadczasowej klasy. Jego marka jest poniekąd opowieścią o jego życiu, które go mocno doświadczyło. Mimo wszystko Ralph Lauren wykazał się siłą charakteru, a jego nazwisko zasłynęło na całym świecie nie tylko w branży modowej.

Ponieważ sam zmagał się z nowotworem, wiedział, jak ważna jest pomoc potrzebującym. Otworzył fundację, pokazując, że moda to nie tylko ubrania, lecz także sposób życia – w którym jest szczególne miejsce na empatię, wrażliwość i współodczuwanie. Jego projektom zaufały miliony odbiorców, w tym wielkich sław. Ralph Lauren to prekursor nowego stylu koszulki polo, która szturmem obiegła cały świat, a dziś jest wykorzystywana przez wielu innych projektantów i stanowi podstawę stylizacji niemal każdego mężczyzny.

Marka powstała w Nowym Jorku, dlatego można w niej wyczuć nurt amerykańskiego snu. Tęsknota za przeszłością to jednak tylko motyw, który idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy. Projektant przywiązuje dużą wagę do wykonania, sięga po wyselekcjonowane materiały, dba o detale i staranne wykończenie. Nie ma tu miejsca na przypadkowość, niepotrzebny przepych i zbędne efekciarstwo. Ralph Lauren odpowiada na potrzeby mężczyzn, którzy chcą łączyć klasę z aktywnym trybem życia.

W kolekcji Polo Ralph Lauren znajdują się legendarne t-shirty, koszulki polo, bluzy i swetry z logo jeźdźca, a także ubrania męskie z misiem Ralpha Laurena. Nie brakuje wygodnych spodni, krótkich spodenek, eleganckich marynarek, koszul, kurtek, także butów sportowych i wielu dodatków, np. skarpetek czy czapek z daszkiem. Polo Ralph Lauren w swojej kolekcji proponuje również stylową bieliznę i spodenki kąpielowe, a także męskie akcesoria, np. portfele, skórzane paski i torby. Gama kolorystyczna jest tak bogata, że przypadnie do gustu zarówno mężczyznom wiernym kolorom stonowanym, jak i tym, którzy są gotowi na odrobinę szaleństwa. Wszystko jednak zawsze pozostaje w granicach dobrego smaku.

W ofercie Polo Ralph Lauren w sklepie Moliera2 znajdziesz najciekawsze egzemplarze legendarnego projektanta. Z łatwością stworzysz idealną szafę dla mężczyzny. Nie zabraknie w niej ubrań na wyjście do pracy, ważne spotkanie czy odpoczynek. Wszystkie produkty dostępne są również na stronie Moliera2.com.