Wyszukaj
Szukaj
Pierwsza taka usługa w Polsce! Wirtualny Doradca Moliera2
Wirtualny Doradca Moliera 2 jest gotowy do udzielenia Wam wszystkich niezbędnych informacji

Marzysz o zakupie szpilek z czerwoną podeszwą Christian Louboutin, a może chcesz zobaczyć z bliska misterne kryształki wyszyte na kostiumie kąpielowym Camilla? Nie jesteś pewna co do fasonu i rozmiaru lub boisz się, że kolor nie będzie taki, jak na zdjęciach? Mamy dla Ciebie nowe rozwiązanie – to Wirtualny Doradca Moliera2.com – innowacyjna technologia, która pozwoli Ci na jeszcze bardziej satysfakcjonujące zakupy… bez wychodzenia z domu!


To takie proste - wystarczy, że wybierzesz odpowiedni numer podany na stronie internetowej Moliera2.com lub na karcie produktu poprzez aplikację WhatsApp lub FaceTime  – i już jesteś na linii!

 

Nasi wyspecjalizowani konsultanci z Salonów w Warszawie, Poznaniu i Katowicach są gotowi odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania! Możesz zobaczyć jak wygląda dany produkt na żywo, dopytać się o skład widoczny na metce, kolor w świetle dziennym czy o fason. Jeżeli zdecydujesz się na zakup – każde połączenie może zakończyć się szybkim złożeniem zamówienia. 

 

Ekskluzywne zakupy online jeszcze nigdy nie były takie proste! Jarek, Katarzyna, Kamila i Łukasz czekają na Ciebie za ekranem smartfona od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 19.W sprawach związanych z przesyłkami, statusem zamówień oraz zwrotami prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
+48 22 47 000 01
[email protected]
Poniedziałek - Piątek   10.00 - 18.00

Sobota                         11.00 - 14.00

Niedziela handlowa      11.00 - 14.00

polecane posty