Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Wody perfumowane

172 produktów

Zapachy bardzo mocno oddziałują na nas jako na ludzi – przywołują określone wspomnienia oraz kojarzą się bezpośrednio z konkretnymi osobami, które te zapachy na sobie noszą. To właśnie magia perfum, którą wszyscy kochamy! Jeżeli szukasz idealnego zapachu dla siebie bądź na prezent dla bliskich, sprawdź bogatą ofertę wód perfumowanych w sklepie internetowym Moliera 2.

Z pewnością zastanawiasz się, czym różnią się perfumy, wody perfumowane i wody toaletowe? Sekret tkwi w zawartości procentowej substancji zapachowych – oczywiście im wyższe stężenie, tym zapach dłużej utrzymuje się na ciele. Wyróżniamy: perfumy, o stężeniu esencji zapachowej 15-30%, wodę perfumowaną, która posiada 8–15% składników zapachowych w roztworze alkoholu, wodę toaletową o zawartości 4-8% nut zapachowych w roztworze alkoholu oraz wodę kolońską, której stężenie esencji zapachowej wynosi 3-5% w roztworze alkoholu. Znając stężenia procentowe perfum, wód perfumowanych i toaletowych możesz dowiedzieć się, ile czasu zapach utrzyma się na skórze – oczywiście w przybliżeniu, bo zależy to też od wielu innych fizjologicznych czynników. Najmocniejsze -czyli perfumy – utrzymają się na ciele przez kilkadziesiąt godzin. Zapach wody perfumowanej odczuwalny jest od 4 do 8 godzin. Woda toaletowa utrzyma się na skórze od 3 do 4 godzin, z kolei woda kolońska jedynie do 2 godzin. 

Jednymi z najchętniej wybieranych zapachów na rynku są wody perfumowane, głównie dzięki ich długiej trwałości oraz stosunkowo niskiej (przynajmniej w porównaniu do czystych perfum) cenie. W sklepie internetowym Moliera 2 znajdziesz wody perfumowane damskie i męskie znanych, światowych projektantów, między innymi Phillip Plein, Etat Libre D’Orange, Kilian, Marc Jacobs, Chloe i Tom Ford. Perfumy dostępne w sklepie Moliera 2 zachwycają swoimi nieoczywistymi nutami zapachowymi (głowy, serca i bazy). Są to, między innymi, wody perfumowane Etat Libre D’Orange o zapachu korzennych przypraw, leśnych owoców, zwiędniętych płatków róż, obierek po jabłkach, szampana czy z delikatnymi zwierzęcymi nutami. To również perfumy Tom Ford – Soleil, Noir, Velvet Orchid, Sole di Positano, Metallique, Lost Cherry, Oud Wood, Tuscan Leather, Tobacco Vanille, Costa Azzura, Mandarino di Amalfi, Orchid Soleil, Jasmin Rouge, Neroli Portofino. Perfumy Tom Ford pachną owocami, kwiatami i świeżymi ziołami, między innymi mandarynką, bazylią, porzeczką, cytryną, miętą, wanilią, drzewem sandałowym, fasolą Tonką, migdałem, lawendą, migdałem, jaśminem czy różą. Z kolei cieszące się świetnymi opiniami wody perfumowane Chloe w naszym sklepie internetowym to klasyczne zapachy Chloe Signature – o nutach bergamotki, cytryny, róży i bawełny. W naszym sklepie Moliera 2 wszystkie perfumy mają pojemności od 35 ml, poprzez 50 ml i 100 ml. Zapraszamy do zakupu ekskluzywnych wód perfumowanych w atrakcyjnych dla portfela cenach!