Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
ROZMIAR
ROZMIAR
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Odżywki i maski do włosów

26 produktów

Zadbane włosy to niewątpliwie jeden z największych atutów zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Lśniące włosy świadczą o dobrym stanie zdrowia organizmu, przyciągają wzrok innych oraz dodają nam atrakcyjności. Nic więc dziwnego, że rynek przepełniony jest profesjonalnymi kosmetykami do pielęgnacji włosów. Nieodłącznym dodatkiem do szamponu w łazience każdej kobiety i każdego mężczyzny powinna być dobra odżywka do włosów.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że odżywkę do włosów należy stosować po każdym ich umyciu. Właśnie dlatego bardzo często odżywki do włosów są dedykowane do konkretnego szamponu – a więc występuje swoista linia szamponu, odżywki i np. serum danej marki kosmetyków do włosów. Nałożenie odżywki na włosy tuż po ich umyciu sprzyja regeneracji włosów – nawilża je i sprawia, że się nie puszą. Bez dobrej odżywki codzienna pielęgnacja włosów jest niekompletna. Na rynku znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych odżywek do włosów: suchych, kręconych, przetłuszczających czy puszących się. Możesz również wybrać spośród różnorodnej formuły: postawić na klasyczną odżywkę do włosów, naturalną odżywkę do włosów, nawilżającą maskę do włosów lub odżywkę bez spłukiwania – która idealnie sprawdzi się np. w podróży.

W sklepie internetowym Moliera 2 znajdziesz szeroki wybór luksusowych, profesjonalnych odżywek do włosów oraz innych kosmetyków przeznaczonych do ich pielęgnacji (np. szampony do włosów czy kosmetyki do stylizacji). W naszym sklepie Moliera 2 wiodącą marką luksusową z ekskluzywnymi produktami do pielęgnacji włosów jest Balmain Paris Hair Couture. Luksusowy dom mody Balmain Paris oprócz kolekcji damskiej i męskiej ready-to-wear oraz haute couture, jak i butów, toreb oraz akcesoriów ma w swojej ofercie także kosmetyki do pielęgnacji włosów. Kosmetyki do pielęgnacji włosów Balmain Paris Hair Couture są używane przez stylistów podczas pokazów mody oraz przez światowe gwiazdy na czerwonym dywanie.
W naszej bogatej ofercie Balmain Paris Hair Couture sklepu internetowego Moliera 2 znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych odżywek i masek do włosów. Są to, między innymi: rewitalizująca maska do włosów, odżywka do włosów w sprayu, odżywka nawilżająca. W asortymencie Moliera 2 Balmain Paris Hair Couture znajdziesz również wyspecjalizowane zestawy do pielęgnacji włosów, np. zestaw do włosów Signature Foundation, kolorowe kosmetyczki z produktami do włosów, zestawy do włosów Summer Rituals, Summer Night Essentials, Luminous Blonde Summer oraz odżywczy set arganowy. Kosmetyki do włosów Balmain Paris Hair Couture kupisz w sklepie Moliera 2 w atrakcyjnej dla portfela cenie.