Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Męskie torby do pracy

 

Nasza oferta sklepu internetowego Moliera2.com biznesowych toreb męskich do pracy składa się wyłącznie ze starannie dobranych modeli umożliwiających bezproblemowy dostęp i transport dokumentów, czy laptopa, ale także dających swojemu użytkownikowi elegancję i wysoką jakość wykonania. Do wyboru naszych klientów oddajemy tu różnej wielkości modele toreb męskich, których wzornictwo bazuje na aktualnych trendach w modzie oraz nowoczesnej prostocie współczesnego designu.

Za powstanie męskich toreb oraz ręczne wykonanie odpowiadają prestiżowe marki takie jak Burberry, Valentino, Kenzo, Tod's, Christian Louboutin oraz Versace Jans Couture.

Produkty, które znajdują się w tej części asortymentu naszego sklepu Moliera2.com, reprezentują także bardzo szeroką rozpiętość cenową. Dzięki interesującym przecenom mogą znaleźć się w Państwa domu bardzo szybko (wysyłka w ciągu 24 godzin) i w bardzo atrakcyjnej cenie. Niezależnie zatem, czy nasi klienci preferują bardziej klasyczne wzornictwo, czy szukają czegoś wyjątkowego i nietuzinkowego, nasza oferta toreb męskich do pracy od Kenzo, Tod's, Versace Jeans Couture, Burberry orazi Christian Louboutin jest na to w pełni przygotowana.

Do Państwa dyspozycji oddajemy flagowe modele toreb męskich kolekcji Valentino, Kenzo, Tod's, Christian Louboutina i Burberry z tego sezonu. Szlachetne materiały, z których zostały one wykonane już na pierwszy rzut oka sugeruje, iż należą do asortymentu luksusowego, a są to między innymi skóra cielęca, płótno, poliester, oraz przepiękne metalowe elementy (np. logo projektanta). Dotyczy to zarówno zewnętrznej części naszych toreb męskich, jak i ich środka, który ma zapewnić nie tylko eleganckie wrażenie, ale i być w pełni praktyczny.