Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
ROZMIAR
ROZMIAR
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Męskie japonki i klapki

46 produktów

 

Styl i komfort wcale nie musi ograniczać się jedynie do sfery biznesowej oraz wieczorowej. Oferta naszego sklepu internetowego Moliera2.com, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów udowadnia, że nawet wizyta na basenie, czy na plaży lub spacer w słoneczne i ciepłe dni lata może zostać podkreślona przez odpowiednio dobrane buty.

Asortyment klapków i japonek męskich to właśnie alternatywa, którą chętnie oferujemy naszym klientom, gdyż jej wzornictwo łączy w sobie to, co każdy mężczyzna ceni ponad wszystko – prestiż i elegancję. Gwarancją tego jest chociażby fakt, iż za ich projekt odpowiadają największe marki świata mody – Burberry, Moncler, Buscemi, Champion, Valentino, Kenzo, Versace Jeans Couture. 

Modne męskie klapki oraz japonki, które znajdują się w naszym ekskluzywnym sklepie internetowym Moliera2.com (oraz w stałej ofercie salonów stacjonarnych) reprezentują bardzo wysoką jakość wykonania, którą gwarantują użyte materiały oraz ręczny proces produkcji. Ogromną popularnością cieszą się np. klapki z logo Valentino lub wzorzyste japonki Versace Jeans Couture. Projekty pochodzące z pracowni Moncler, Buscemi i Burberry dostępne są tu w bogatej palecie kolorystycznej – od uniwersalnej bieli i czerni, przez stylowy granat i brąz, aż po optymistyczną i energetyczną czerwień, żółć oraz intensywny błękit zestawiony z delikatną szarością.