Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
ROZMIAR
ROZMIAR
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Dziewczęce swetry i kardigany

1 produktów

 

Odwiedzili już Państwo asortyment sukienek, koszulek lub spodni w klepie internetowym Moliera 2? Jeśli nie to serdecznie zapraszamy do odpowiednich kategorii naszej markowej oferty dla dziewczynek od Kenzo Kids, Ralph Lauren Kids, Burberry Children, Oneteaspoon Kids oraz Dsquared2 Kids, a tymczasem proszę spojrzeć na naszą ofertę pasujących do nich swetrów i kardiganów. Bogactwo modeli oraz paleta kolorystyczna nie są tu jedynymi zaletami, jakie otrzymuje każda z naszych małych klientek.

Wiele pozytywnych opinii oraz popularność naszego eleganckiego i ekskluzywnego asortymentu w sklepie Moliera 2 zawdzięczamy również inspiracjom i stylizacjom, jakie tworzą na ich podstawie największe gwiazdy show-biznesu. Posiadanie jednego z naszych swetrów to także prestiż i pewność, że zapewniają Państwo swojemu dziecku wyjątkowy komfort użytkowania, płynący z miękkości materiału, z którego powstał.

Skoro jesteśmy przy specyfikacji naszych markowych swetrów od najbardziej rozpoznawalnych projektantów w świecie wybiegów i pokazów mody - Kenzo Kids, Ralph Lauren Kids, Burberry Children, Oneteaspoon Kids oraz Dsquared2 Kids – to należało by również wspomnieć o szlachetności ich wykonania. Głównymi i najbardziej luksusowymi materiałami które zostały uwzględnione w ich projektach, są tu między innymi kaszmir, jedwab, alpaka, wełna merynosowa, len, bawełna i nylon. Jesteśmy przekonani, że każdy zestaw stworzony z udziałem swetrów z naszej oferty będzie doskonale komponował się kolorystycznie z innymi elementami, a poza tym wprowadzi do całości subtelną elegancję, bez odbierania jej dziecięcej niewinności i swobody w korzystaniu z energii i optymizmu, jakie dają dobra zabawa i młodość.