Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
ROZMIAR
ROZMIAR
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Dziewczęce t-shirty

76 produktów

 

Swobodne i casualowe wzornictwo to coś do czego dąży każdy element dziecięcej garderoby. Wyzwanie, jakim jest połączenie dobrej zabawy z stylowym designem oraz modnym wyglądem za przystępną ceną, to jednak spora odpowiedzialność.

Na szczęście nasz asortyment sklepu Moliera2.com oraz oferta markowej odzieży dziecięcej oparta na takich światowych projektantach jak np. Burberry Children, Dsquared2 Kids, Oneteaspoon Kids, Moncler Kids, Kenzo Kids doskonale radzi sobie ze wszystkimi wymaganiami i projektami stylizacji, jakie rodzą się w głowie naszych małych klientek oraz ich troskliwych rodziców. Nie wyobrażamy sobie, by klienci odwiedzający nasz prestiżowy sklep internetowy Moliera2.com nie znaleźli zatem nic, co nadawało by się do wzbogacenia garderoby Państwa córki (w wieku od kilku miesięcy do nawet kilkunastu lat!). Czekają na Was modne koszulki z logo Burberry, tygrysem Kenzo oraz urocze i dziewczęce koszulki marki Moncler Kids.

Nasze doświadczenie połączone z bogatą ofertą modnych koszulek i t-shirtów od Burberry Children, Dsquared2 Kids, Oneteaspoon Kids, Moncler Kids, Kenzo Kids pozwoli Państwu nie tylko na skompletowanie wymarzonych stylizacji na co dzień, ale i na skorzystanie z naszej pomocy, doradztwa oraz szybkiej wysyłki (paczka dla naszych klientów opuszcza nasz sklep internetowy Moliera2.com w ciągu 24 godzin, a w razie konieczności zwrotu mają na to Państwo aż 30 dni!). Jesteśmy dumni z wzornictwa oraz różnorodności palety kolorów naszego asortymentu bluzek dziewczęcych w stylu sportowym, eleganckim lub klasycznym, ale jeszcze bardziej z tego, iż możemy zaoferować naszym małym klientkom modne modele szyte ręcznie oraz przy użyciu najbardziej szlachetnych i komfortowych dla skóry materiałów: bawełny, modalu oraz wełny.