Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Karty prezentowe

4 produktów

 

Atrakcyjność naszej oferty trafia do osób w każdym wieku i każdej płci. Czasem jednak klienci odwiedzają nasz sklep internetowy Moliera2.com, by nie tyle kupić coś dla siebie, ale by sprawić przyjemność bliskiej osobie, a wtedy może okazać się, że obdarowujący minie się z gustem obdarowywanej. Często dzieje się tak, jeżeli rodzice próbują sprezentować swojej córce luksusowy element garderoby.

Choć oczywiście na zwrot zakupionego asortymentu maja Państwo w naszym sklepie Moliera2.com aż 30 dni, to chcielibyśmy zaproponować bardziej dogodne rozwiązanie tego problemu – karty podarunkowe Moliera 2. Jak pokazuje nasze doświadczenie w tym temacie, największą korzyść mają z nich zwłaszcza rodzice nastolatek, buntujących się przeciw kanonowi matczynego gustu i chcących podążać własną drogą (jednak bez wyrzekania się luksusowej odzieży, butów, toreb i dodatków).

Tym oto sposobem wszelkie dodatki oraz inne elementy oferty sklepu Moliera2.com, jak spodnie, bluzki dla dziewczynek, buty, płaszcze i kurtki dla dziewczynek będą mogły finalnie stworzyć bardzo eleganckie i podążające za aktualnymi trendami stylizacje, a to wszystko dzięki swobodzie jaką dają wykorzystanie karty prezentowej sklepu Moliera2.com. Zaletą voucherów prezentowych jest nie tylko fakt, że uprawniają one do w 100% bezgotówkowej transakcji, ale również to, że:

  • pozwalają na zakupy na kwotę  500 zł, 1000 zł, 2000 zł oraz 5000 zł!
  • zostały zaprojektowane ze smakiem sugerującym estetykę i dobre wykonanie każdego z elementów naszej ekskluzywnej oferty,
  • posiadają 6-miesięczny termin ważności, który daje obdarowywanej osobie sporo czasu na dobre zastanowienie się nad elementami zamówienia.

Liczne pozytywne opinie o kartach podarunkowych Moliera2.com sprawiają, że coraz częściej rodzice wybierają je jako prezent dla swoich modnych nastolatek.