Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Biżuteria / Zegarki

 

Energia, jaka rozpiera naszych najmłodszych klientów doskonale pokazuje, że każdy element, który Państwu proponujemy, powinien być dopasowany do jej uzewnętrzniania. W związku z tym wymogiem, konstruując asortyment biżuterii dla dziewczynek skupiliśmy się na jej umiejscowieniu podczas zabawy. Wniosek, jaki nam się nasunął, potwierdziły również najnowsze kolekcje światowego formatu projektantów i ambasadorów stylu, do których należą między innymi Dolce & Gabbana Kids oraz Dsquared2 Kids.

Oferta, którą nasi klienci mogą zatem znaleźć w tej części sklepu, nawiązuje do subtelności i elegancji, która podczas wolnych chwil nie obniża oraz nie utrudnia możliwości czerpania satysfakcji z beztroski bycia dzieckiem, a mieszczą się w niej np. przypinki czy też muszki.

Jeśli chodzi o przypinki od Dsquared2 Kids to są one nie tylko ozdobione optymistycznymi i kolorowymi wzorami, ale także posiadają różną wielkość. Duży wpływ na ich estetykę ma również jakość produkcji, gdyż każdy element zestawu został tutaj wykonany z lekkiego aluminium i bawełny, na której umieszczono każdy z printów. Można je zatem stosować jako pojedyncze ozdoby, jak i dowolnie zestawiać ze sobą, przypinając do kurtki lub torby. Co się zaś tyczy muszek od Dolce & Gabbana Kids to ich prostota i klasa skryta pod powłoką bawełny z domieszką jedwabiu sprawdzą się w garderobie każdej dziewczynki lubiącej nietypowe dodatki.