Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
ROZMIAR
ROZMIAR
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Dziewczęce czapki i kapelusze

48 produktów

 

Odpowiednia ochrona głowy to konieczność zarówno w wietrzne i mroźne dni, jak i latem, gdy słońce rozpieszcza nas każdego dnia. W związku z tym czapka to must have - gwarantuje ochronę w rożnych warunkach, dodatkowo urozmaica naszą stylizację, podkreślając charakter noszącego. Dobór odpowiedniej czapki to nic trudnego! Sklep Moliera 2 posiada do wyboru całe mnóstwo czapek: damskich i męskich oraz czapek dziecięcych na każdą porę roku, zarówno na zimę, jak na lato, we wszystkich kolorach tęczy.

Korzystając z doświadczenia i kreatywności takich współczesnych marek dziecięcych, jak Moncler Kids, Burberry Children, Dsquared2 Kids, jesteśmy w stanie stworzyć dla naszych najmłodszych klientek dopracowaną w najmniejszych detalach ofertę czapek dla dziewczynek, która nie tylko spełni ich indywidualne oczekiwania, ale także zadba o godne podkreślenie stylistyki reszty zestawu (sportowej, nowoczesnej, klasycznej, eleganckiej itp.).

Tym, co napawa nas największą dumą jest ekskluzywny charakter naszej oferty dziecięcych czapek Moncler Kids, Burberry Children oraz Kenzo Kids, która bazuje między innymi na:
- produktach z najnowszych kolekcji sezonowych,
- szlachetności użytych materiałów (np. futra lisa, futra z królika, wełny, lnu, poliamidu, włókna papierowego, bawełny),
- widocznym acz subtelnie wkomponowanym w każdy projekt logo projektanta
- atrakcyjnych cenach oraz licznych rabatach.

Największym zainteresowaniem spośród oferty czapek dla dzieci na zimę dostępnych w naszym sklepie internetowym cieszą się wełniane czapki z pomponem Moncler Kids, kolorowe czapki z logo Kenzo Kids, a także czapki beanie ICON marki Dsquared2 Kids. Latem zaś świetnie dla dziewczynki sprawdzą się czapki z daszkiem Moncler Kids oraz kapelusze Burberry Children w kratę.