Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
ROZMIAR
ROZMIAR
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Chłopięce swetry i kardigany

4 produktów

 

Elegancki zestaw dla chłopca wcale nie musi oznaczać konieczności zakupu garnituru. Nowoczesne stylizacje o wiele bardziej doceniają swobodę i prostotę, dlatego uzupełnienie całości o jeden z naszych swetrów lub kardiganów, da Państwu podobny efekt, jak w przypadku bardziej oficjalnych elementów odzieży.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by noszący je chłopiec skorzystał z możliwości dowolnego kreowania reszty elementów i np. nadał całości lekko casualowy lub wręcz sportowy wygląd, poprzez zestawienie z T-shirtem, artystycznie zabrudzonymi farbą jeansami i sportowym obuwiem. Sweter jest to idealne rozwiązanie na chłodniejsze dni, a nawet na wyjątkowe uzupełnienie zimowej stylizacji, gdyż wystarczy jedynie odwiedzić nasz sklep internetowy Moliera2.com by skorzystać z przygotowanej przez nas oferty od projektantów, do których należą między innymi: Burberry Children, Dsquared2 Kids, Moncler Kids, Kenzo Kids.

Aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby i wymagania naszych klientów, pragniemy zaprezentować Państwu nasz różnorodny asortyment kardiganów i swetrów dla chłopców dostępny w sklepie Moliera 2, które oprócz różnorodnej palety barw, wykorzystują także bogactwo materiałów, aby dotrzeć do wyobraźni każdego rodzica i dziecka. Wśród szlachetnych surowców, z których została uszyta ta część naszego asortymentu, na wyjątkową uwagę zasługują w szczególności modele wykonane na bazie kaszmiru, wełny, bawełny, czy też poliamidu i zaprojektowane przez Burberry Children, Dsquared2 Kids, Moncler Kids, Kenzo Kids, Ralph Lauren Kids.