Wyszukaj
Szukaj
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
CENA
-
SEZON
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLOR
AKTYWNE FILTRY


Chłopięce sandały; klapki i japonki

 

Sandały, klapki i japonki dla chłopców, które zdecydowaliśmy się umieścić w ofercie naszego sklepu Moliera 2 w Warszawie, są wynikiem pracy i połączenia najbardziej atrakcyjnych trendów w modzie dziecięcej. Każdy z klientów Moliera 2 doskonale zdaje sobie sprawę, że tym na czym zależy nam najbardziej są pomoc w wykreowaniu w pełni eleganckiej stylizacji oraz zapewnienie Państwu doskonałej jakości wykonania.

Z tego względu nasz asortyment markowych butów dziecięcych: sandałów, klapek, japonek zbudowany jest w całości na produktach pochodzących z kolekcji najznamienitszych projektantów modowych, jak np. Dsquared2 Kids, Kenzo Kids, Burberry Children.

Oprócz użycia w naszych luksusowych butów dziecięcych wyłącznie najbardziej komfortowych w użytkowaniu, wytrzymałych i estetycznie wyglądających materiałów takich, jak bawełna, len, płótno guma, projektanci zdecydowali się w tym przypadku także na subtelne wprowadzenie do stylizacji Państwa dzieci elementu beztroski i bajkowości. Cel ten osiągnięto między innymi przy pomocy palety kolorystycznej oraz sympatycznie wyglądających nadruków, które na pewno spodobają się każdemu chłopcu. Doskonałym przykładem są tu np. japonki od Dsquared2 Kids, Kenzo Kids, Burberry, które łączą wszystkie wymienione wyżej elementy, a w dodatku wyglądają bardzo stylowo i pasują do każdego letniego, dziecięcego zestawu – idealne na plażę, basen oraz do noszenia na co dzień.

W sklepie Moliera 2 w Warszawie i w sklepie internetowym Moliera2.com znajdziecie Państwo cały przekrój markowych klapek, japonek i sandałów dla chłopców. Ergonomiczne i luksusowe produkty zadbają o stopę Twojej pociechy, ponieważ oferowane Państwu buty pochodzą od topowych projektantów, jak Burberry Children, Kenzo Kids, Dsquared2 Kids. Udostępniając w naszym sklepie Moliera 2 najnowsze trendy dbamy też o stworzenie konkurencyjnych cen. Pozytywne opinie o sklepie Moliera 2, są ukoronowaniem naszych starań i motywacją do wzbogacania naszego konta na Instagramie o nowe inspiracje.