Wyszukaj
Szukaj
Moda uniwersalna według marki SER.O.YA
Stylizacja SER.O.YA

Na listę ekskluzywnych brandów dostępnych w Moliera 2 wpisała się nowa marka SER.O.YA. Jej innowacyjne projekty zaskakują i są ważną opowieścią o ideałach.

Historia i filozofia marki SER.O.YA w pigułce

SER.O.YA to nowojorska marka, której premiera odbyła się na początku sezonu wiosna/lato 2021. Jej założycielem i dyrektorem kreatywnym jest Ohad Seroya. SER.O.YA wypełnia obszar mody świadomej, która zabiera głos w ważnych kwestiach i ustosunkowuje się do otaczającej rzeczywistości. 

 

Marka kieruje się trzema podstawowymi założeniami. Po pierwsze, kolekcje powstają w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem; po drugie, projekty są uniseksowe; po trzecie, działalność wspiera akcje charytatywne.

SER.O.YA w obszarze mody zrównoważonej

Ubrania SER.O.YA powstają w pełni z materiałów pochodzących z recyclingu. Przy ich produkcji wykorzystywane są biodegradowalne opakowania oraz ekologiczny sitodruk. Według zapowiedzi marka będzie realizować trzy nowe kolekcje każdego roku. To realny wpływ na środowisko i konkretne działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju. Marka wzbogaciła ekologiczne produkty dostępne w Moliera 2.Uniwersalizm i neutralność płciowa według SER.O.YA

Ubrania SER.O.YA wpisują się w nurt uniwersalizmu na wiele sposobów. Po pierwsze, wyróżniają się monochromatyczną kolorystyką, dzięki czemu umożliwiają stworzenie wielu stylizacji na wiele okazji. Ubrania w kolorach ziemi będą modne w każdym sezonie, dlatego ich zakup jest inwestycją długofalową. Po drugie, kolekcje marki przewidują ubrania idealne na każdy dzień. To ubrania wygodne, które mają być drugą skórą i zapewnić maksymalny komfort. Po trzecie, ubrania SER.O.YA są neutralne pod względem płci. Zgodnie z filozofią marki ubrania nie są projektowane ze względu na płeć, ale z myślą o każdym. Dlatego marka w swojej twórczości kieruje się inkluzywnością, kolekcje są przeznaczone dla wszystkich. To mieszanka ubrań uniseksowych, dostosowanych zarówno do kobiecych, jak i męskich sylwetek.Moda w kierunku lepszego jutra

SER.O.YA w centrum swoich działań umieszcza energię. Ta ma być źródłem i motywacją wszystkiego, jest zaraźliwa i magnetyczna. Marka pragnie nieść pozytywną energię nie tylko poprzez swoją twórczość, lecz także dzięki programowi społecznemu, który powstał w trosce o lepszy świat. Ohad Seroya podjął współpracę z organizacją filantropijną Each Drop (tłum. Każda Kropla), zobowiązując się tym samym do przekazywania darowizny ze sprzedaży na różne akcje charytatywne. Ponadto, oprócz pomocy finansowej, marka zadeklarowała się także do pomocy mentorskiej społeczności, której dana akcja jest poświęcona. I tak pierwsza kolekcja Meet Me at Spring wspomaga organizację Trans Can Work, której celem jest egzekwowanie praw osób transpłciowych oraz pomoc im w znalezieniu pracy. 

Debiutancka kolekcja SER.O.YA

SER.O.YA wzbudza szacunek swoją prawdziwością, transparentnością i konsekwencją działań. Już początki działalności marki pokazują holistyczne podejście. Dlatego twarzą pierwszej kampanii, wspierającej organizację na rzecz osób transpłciowych, jest transseksualna modelka i aktywistka Teddy Quinlivan.

 

W debiutanckiej linii znajdują się produkty inspirowane kobiecością. Są to sukienki typu bodycon – dopasowane do sylwetki, ze zmysłowym rozcięciem albo na jedno ramię. 

 

Jedwabna sukienka Emma to uwodzicielska i pociągająca propozycja. Głęboki dekolt na plecach, asymetryczny krój, rozcięcie, przejmująca i głęboka grafika oraz delikatny jedwab to wielkie atuty sukienki, które czynią ją jedyną w swoim rodzaju.Męski charakter ujawnia się na przykład w luźnych fasonach spodni typu boyfriend, strzępionych i zadziornych, a także w oversize’owych koszulach, kurtkach i bluzach. 

 

Strzępione szorty Sammy mają łobuzerski charakter, ale wspaniale skomponują się z kobiecymi szpilkami. To kolejny dowód na to, że uniwersalizm w ujęciu SER.O.YA jest przemyślany i starannie opracowany już na poziomie detalu.Banalny t-shirt w odsłonie SER.O.YA nabiera zupełnie nowego wymiaru. Usztywniane ramiona i ażurowe wycięcia to propozycja i na codzienną stylizację, i wyjątkową okazję.T-shirty są wykonane w 100% z bawełny, zapewniając maksymalną wygodę, a uniwersalne kolory czerni i bieli dopasują się do wszystkich ubrań.Oversize’owa kurtka Romeo w kolorze bezbłędnej bieli świetnie odnajdzie się w damskiej i męskiej garderobie. Mało tego, będzie wyglądała rewelacyjnie zarówno z szortami, jak i z sukienką.Podobne przeznaczenie ma kurtka z nieśmiertelnego jeansu. Jeśli chcesz uzupełnić swoją garderobę o klasykę, ten wybór z pewnością jest słuszny. Koszula Kara i spodnie Nitz to szalenie stylowe projekty, które przypadną do gustu indywidualistom oraz osobowościom ekspresyjnym. Patchworkowa konstrukcja, surowe szwy i kieszenie typu cargo nadają całości śmiałego i przebojowego charakteru.Z kolei t-shirt Nico i spodenki Jackson są ubogaconą wersją klasycznego zestawu. Ten na pozór minimalistyczny komplet przyciąga uwagę połyskującymi dżetami.Przedstawione produkty to tylko przedsmak wybitnej twórczości SER.O.YA, dostępnej już online na Moliera2.com. SER.O.YA jest doskonałą propozycją dla osób, które łączą modę z filozofią życiową oraz które poprzez swoje codzienne wybory realizują ideały. To świetna alternatywa dla tych, którzy wierzą, że moda jest elementem walki o lepsze jutro na wielu płaszczyznach – zarówno w trosce o środowisko, jak i o społeczność.