Wyszukaj
Szukaj
Shop-in-shop LoveShackFancy w Salonie Moliera 2
LoveShackFancy w Salonie Moliera 2 Warszawa

Tego jeszcze w Polsce nie było! W ekskluzywnym Salonie Moliera 2 | Warszawa powstał pierwszy w Polsce shop-in-shop LoveShackFancy! Wybitne kolekcje nowojorskiej marki, tworzące prawdziwą galerię sztuki, można już podziwiać w ukochanym przez kobiety miejscu, jakim jest #KrolestwoSzpilek.

 

Już teraz dołącz do grona fanów marki i odbierz rabat na zakupy produktów LoveShackFancy! ZAPISZ SIĘ TUTAJ >>

 

Shop-in-shop LoveShackFancy
Shop-in-shop LoveShackFancy
Shop-in-shop LoveShackFancy
Shop-in-shop LoveShackFancy

Shop-in-shop LoveShackFancy wyróżnia się niebywałą przestrzenią, której próżno szukać gdziekolwiek indziej. Wnętrza są spójne z charakterystyką marki i jej przekazem. Każdy detal jest tutaj dopracowany, co w efekcie sprawia, że wchodzący tutaj przekraczają próg realizmu i przenoszą się do baśni.

 

W wyjątkowym wnętrzu znajdują się między innymi kryształowy żyrandol z XX wieku, który specjalnie został sprowadzony z Francji; meble wykonane na indywidualne zlecenie, ręcznie tkane wiklinowe walizki z lat 50., a także kwiaty, a właściwie bujne skupiska kwiatów, łudząco przypominające tajemniczy ogród. Jedno jest pewne. To miejsce, które musisz zobaczyć!


Shop-in-shop LoveShackFancy
Shop-in-shop LoveShackFancy
Shop-in-shop LoveShackFancy
Shop-in-shop LoveShackFancy

Nowości LoveShackFancy na sezon wiosna/lato 2021 satysfakcjonują wierne fanki, a także zaskakują świeżością i nowatorską interpretacją stylu boho.Shop-in-shop LoveShackFancy zahipnotyzuje miłośniczki romantyzmu w modzie oraz stylu vintage. Znajdą się tutaj baśniowe sukienki, misternie utkane swetry, a także wygodne dresy.Ubrania marki LoveShackFancy są adresowane do kobiet o marzycielskiej naturze. Rajskie ogrody to doskonałe porównanie do stylistyki i stosowanego przez markę wzornictwa.Falbany, niewinna zabawa kolorem, zmysłowe wycięcia i nieprawdopodobne dopracowanie detalu to tylko niektóre cechy tworzące unikatowy styl LoveShackFancy.Kilka słów o marce LoveShackFancy

Marka LoveShackFancy jest spełnionym snem Rebekki Hessel Cohen. Powstała w Nowym Jorku w 2013 roku i szybko zawładnęła rynkiem modowym na całym świecie. Młoda artystka samodzielnie zaprojektowała suknie dla swoich druhen na ceremonię ślubną, co odkryło wielki talent i ogromną samodyscyplinę projektantki. Niedługo po tym wydarzeniu marka zyskała sławę, a jej ubrania do dziś z dumą noszą gwiazdy światowego formatu.


Wyjątkowy shop-in-shop LoveShackFancy w Salonie Moliera 2 w Warszawie jest już otwarty! Poznaj kolekcję marki również na stronie internetowej Moliera2.com!