Wyszukaj
Szukaj
Za co gwiazdy kochają FEMME Los Angeles?
Stylizacja FEMME Los Angeles

Marka FEMME Los Angeles jest jedną z najbardziej rozchwytywanych. Wyjątkowe buty stały się obiektem westchnień i gwarancją gwiazdorskiej stylizacji! 

Krótka historia marki FEMME Los Angeles

FEMME to marka założona w Los Angeles przez silną kobietę, samotną matkę i miłośniczkę planety. Janis Tello wychowała się w trudnym ekonomicznie środowisku, co nauczyło ją doceniać ciężką pracę i dobra luksusowe. Miłość do mody zaś powstała nie w efekcie otaczania się kosztownościami i smakowania dostatniego świata, ale z potrzeby samodzielności i tworzenia czegoś z niczego. Poświęcenie i solidna podstawa ideologiczna pozwoliły stworzyć brand, który szybko zdobył serca znanych celebrytek oraz milionów kobiet na całym świecie. Decyzja o projektowaniu ekskluzywnych butów nie wyklucza wierności zasadom wyniesionym z dotychczasowego życia. FEMME Los Angeles trafia na czerwone dywany ze swoimi klarownymi regułami i troskliwością o świat daleki od nieuzasadnionego przepychu i obojętności. Tym, co dzisiaj wyróżnia markę, jest szczególna popularność wśród gwiazd. Do grona wiernych fanek należą m.in. Hailey Bieber, Emily Ratajkowski, Jennifer Lopez czy Selena Gomez.


Gwiazdy w butach Femme Los Angeles
Gwiazdy w butach FEMME Los Angeles
Gwiazdy w butach Femme Los Angeles
Gwiazdy w butach FEMME Los Angeles

Najważniejsze idee marki

Marka ponad wszystko chce wspierać środowisko. Matka ziemia jest najważniejszą wartością, która przyświeca całej działalności. Dlatego wszystkie produkty są w 100% wegańskie. Obuwie, pudełka oraz akcesoria są w pełni tworzone z materiałów biodegradowalnych, przeznaczonych do recyclingu. Szacunek do planety wyrażany jest tutaj również za sprawą mechanizmu produkcji butów. Marka odchodzi bowiem od masowej produkcji, realizuje zamówienia po tym, jak zostaną złożone. Każda para jest wykonywana ręcznie z miłości człowieka do człowieka.

 

Nadrzędną wartością dla FEMME Los Angeles jest także mieszkaniec planety. Marka odnosi się do swojej klientki (która jest postrzegana indywidualnie) z wielkim szacunkiem, zaskarbiając sobie jej względy nie tylko dzięki pięknym projektom, lecz także dzięki całej filozofii, która trafia do klientki razem z parą wyjątkowych butów. Buty FEMME Los Angeles towarzyszą kobiecie w każdej chwili życia – zarówno w podniosłych momentach, jak i tych codziennych. Mają dodawać pewności siebie, rozwijać świadomość i budzić zachwyt. Buty te mają być wreszcie w zasięgu każdej kobiety, o czym świadczą niebywale atrakcyjne ceny luksusowych produktów.

Czym wyróżniają się buty FEMME Los Angeles?

Buty FEMME Los Angeles zwracają uwagę swoją minimalistyczną formą i estetyką detalu. Nawiązują do mody lat 90. Projekty ujmują pragmatyzmem i uniwersalnością. Klapki, sandały i czółenka z powodzeniem mogą być stylizowane z elegancką sukienką, a także miejskimi lub sportowymi ubraniami. Najmodniejsze w sezonie transparentne cholewki, mule, ultracienkie paski, niestandardowe noski, metaliczne szpilki, seksowne wiązanie na kostce, luksusowe skóry czy otulające stopę puszyste klapki – wszystkie współtworzą unikatową kolekcję marki.Gwiazdorska kolekcja FEMME Los Angeles

W ofercie niezwykłej marki znajdują się najbardziej sensualne modele kobiecych butów. Ten sezon należy do pięknych czółenek, klapek i sandałów.Przede wszystkim uwagę zwracają efektowne szpilki z wiązaniem i trójkątnymi noskami. Cienki pasek na palce doda Ci gracji, a bogata kolorystyka kolekcji pozwoli dopasować do każdej stylizacji.Zjawiskowe mule z transparentną cholewką to największy trend sezonu, możesz je połączyć z ulubionymi jeansami, a także wieczorową sukienką. Uniwersalizm i utylitaryzm są tu na najwyższym poziomie!W kolekcji wyróżniają się spektakularne kozaki i trapery. Trapery Hailey na grubej podeszwie to gorący hit, który umożliwia stworzenie rockowych stylizacji. Kozaki za kolano ze skóry lakierowanej to idealny wybór do stylizacji, która ma przyciągać spojrzenia. Oba modele są wykonane z wegańskiej skóry.Znalazło się tutaj również miejsce dla klapek w wersji superkomfortowej.Jeżeli podążasz za najnowszymi trendami w modzie i cenisz modę zrównoważoną, jeśli szukasz kobiecych, zmysłowych i czarujących butów, koniecznie zapoznaj się z ofertą marki FEMME Los Angeles, już dostępnej w sklepie Moliera2.com! W Polsce marka jest dotępna wyłącznie w ofercie Moliera 2!