Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
Jak marka Del Maar trafia do serc kobiet?
Stylizacja Del Maar

Zmysłowa, romantyczna, drobiazgowa i bezkompromisowa – taka jest marka unikatowych strojów kąpielowych, w której w mig się zakochasz. Poznaj Del Maar!

Del Maar – moda plażowa w rytmie latinoLatynoamerykańska marka – założona przez dwie kobiety, o meksykańskim i peruwiańskim pochodzeniu – wykonuje swoje projekty w krajach Ameryki Łacińskiej, np. w Brazylii, Kolumbii, Meksyku i Peru. Marka jest otwarta na inne kultury, a inspiracji do tworzenia wyjątkowych strojów kąpielowych dostarcza jej m.in. bogata przyroda Australii. Projektantki urzekła postawa Australijczyków, którzy adorują słońce i dostosowują do niego swój rytm dnia. Fascynacja ta znalazła swoje odzwierciedlenie we wzornictwie. Printy opierają się na motywach florystycznych i tropikalnych.Styl latynoski jest kwintesencją marzeń o modzie plażowej kobiet niemal na całym świecie. Twórczość marki to obopólna korzyść: projektantki realizują swoją pasję i spełniają wizję artystyczną, odbiorcy ich mody zaś – dostają esencję upragnionej kultury i natury latynoskiej.Czym marka Del Maar oczarowała kobiety na całym świecie?

Latynoamerykańska marka tworzy tak piękne stroje kąpielowe, że zapiera dech w piersiach. Każdy detal jest tutaj dopracowany z chirurgiczną precyzją.Nie ma wątpliwości, dlaczego stroje kąpielowe Del Maar kochają kobiety na całym świecie. Marka stawia na ręczne wykonanie. Pojedyncza produkcja i odejście od masowości sprawiają, że każdy egzemplarz jest misterny, wyjątkowy i dopieszczony. Najwyższej klasy materiały, ręcznie szydełkowane zdobienia i artystyczne wzornictwo czynią stroje kąpielowe prawdziwymi dziełami sztuki, a ich użytkowniczki mogą dzięki temu czuć się wyróżnione. Najpiękniejsze stroje kąpielowe Del Maar

Marka ma w swojej ofercie jednoczęściowe stroje kąpielowe oraz komplety bikini. Wszystkie występują w energicznej i głębokiej kolorystyce. Dwuczęściowe stroje kąpielowe pozwalają na dopasowanie do figury każdej części osobno – topu oraz dołu od bikini. Poszczególne modele eksponują największe atuty kobiecej figury.Dobierz fason zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i typem swojej sylwetki. Odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy pozwoli Ci optycznie wymodelować dekolt i pośladki, a także wyeksponuje Twoje plecy, biodra, ramiona oraz brzuch. Wiązania, falbany i marszczenia zaakcentują Twój perfekcyjny letni styl.To lato zasługuje na szczególną celebrację. Poznaj urzekającą ofertę Del Maar na stronie Moliera2.com i wybierz model, z którym nie rozstaniesz się w wakacje!