Wyszukaj
Szukaj
Dzień Matki w Moliera 2
@Pauli331 i @millunia w Moliera 2

Zakupy w luksusowym Salonie Moliera 2 są znakomitym pomysłem na Dzień Matki! Podaruj swojej mamie wielkie wrażenia i zaplanuj wspólny wypad do Moliera 2!

Wizyta influencerek w Moliera 2 z okazji Dnia Matki


Influencerki w Moliera 2
@Pauli331 i @millunia w Moliera 2
Influencerki w Moliera 2
@Pauli331 i @millunia w Moliera 2

Dwie influencerki z okazji zbliżającego się Dnia Matki zorganizowały wypad na zakupy w Moliera 2 | Bazar Poznański. Paulina Domowicz @Pauli331 i jej córka Mila Domeracka @millunia świetnie spędziły wspólny czas, zrobiły znakomitą sesję zdjęciową, a także upolowały dla siebie bestsellerowe produkty z asortymentu Moliera 2! Zobacz, jak bawiły się dziewczyny oraz sprawdź, co influencerki wybrały dla siebie!


Influencerki w Moliera 2
@Pauli331 i @millunia w Moliera 2
Influencerki w Moliera 2
@Pauli331 i @millunia w Moliera 2

Które produkty wybrały influencerki?

Influencerki stworzyły mnóstwo różnorodnych stylizacji doskonałych na wiele okazji. Prezentują na sobie sportowy luz, miejski szyk, modę wakacyjną oraz ultrakobiece stylizacje na wyjątkowe wyjścia. Obie panie sięgały po ubrania, buty, torebki i dodatki topowych marek, których kolekcje cieszą się ogromną popularnością w Moliera 2. Są wśród nich m.in. Off-White, Alexander McQueen, Femme Los Angeles, Amina Muaddi, Balmain, Kenzo, LoveShackFancy, The Marc Jacobs, Mystique Beach, Palm Angels czy OneTeaspoon.


Na jednym ze zdjęć Mila Domeracka pozuje w kultowych spodniach OneTeaspoon, pochodzących z limitowanej kolekcji zaprojektowanej specjalnie dla Moliera 2. Spodnie są tutaj zestawione z bestsellerowymi sneakersami Alexander McQueen.


Spodnie OneTeaspoon
Sneakersy z fioletowymi sznurowadłami ombre Alexander McQueen
Sneakersy Alexander McQueen

Paulina Domowicz wybrała luźną kurtkę i spodnie z lampasem Palm Angels. Stylizację wieńczą charakterne klapki na obcasie Off-White.


Spodnie Palm Angels
Czarne klapki z motywem strzał Off-White
Klapki Off-White

Influencerki zaprezentowały także swoją interpretację mody plażowej. Do stylizacji wakacyjnych wybrały kunsztowne tuniki Mystique Beach, do których znakomicie pasują słomiane kapelusze.Propozycją na wielkie wyjście jest zestawienie wykwintnej sukienki Balmain, luksusowych kozaków Amina Muaddi oraz awangardowej torebki Off-White.Sposób na Dzień Matki – wizyta w Salonie Moliera 2

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie Dnia Matki w wyjątkowy sposób, zaplanuj swoją wizytę w Salonie Moliera 2! Zabierz ukochaną mamę do Salonu, który znajduje się w Waszym mieście, albo zorganizuj wycieczkę, podczas której zrobicie zakupy w ekskluzywnym Salonie Moliera 2. Twoja mama z pewnością doceni taką atrakcję, a wybrane przez Was produkty pozostaną z Wami na długo!