Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
Transparentna moda sportowa według Girlfriend Collective
Stylizacje Girlfriend Collective

Girlfriend Collective to moda nowoczesna, tworzona w zgodzie z zasadami etyki i z troską o środowisko. Klarowne reguły idą w parze z duchem sportu.

Historia i filozofia Girlfriend Collective

Marka Girlfriend Collective została założona w 2016 roku w Seattle przez małżeństwo Ellie i Quang Dinh. Marka od samego początku stawia na zrównoważony rozwój i podejmuje w tym kierunku działania w różnych obszarach. Przede wszystkim Girlfriend Collective to bezpieczne i godne miejsce pracy. Marka zwraca szczególną uwagę na odpowiednie warunki pracy i szacunek do pracownika.Wreszcie marka postępuje w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju na każdym etapie produkcji ubrań. Do produkcji swoich ubrań marka wykorzystuje tkaniny pochodzące w 100% z recyclingu plastikowych butelek, przemyślane i zbalansowane są tutaj również opakowania. Ponadto Girlfriend Collective tworzy uniwersalne i ponadczasowe projekty oraz zabiega o świadomość ekologiczną u swoich odbiorców. Marka wspiera także organizacje charytatywne. Wzięła udział między innymi w akcji Black Lives Matter walczącej o prawa osób czarnoskórych.

Dla kogo są ubrania sportowe Girlfriend Collective?

Fundamentalnym założeniem marki jest produkowanie ubrań, które będą doskonałym wyborem dla kobiet w każdym wieku, o różnej budowie ciała i z różnorodnymi potrzebami. Projekty są uniwersalne, mają minimalistyczny design, dzięki czemu przypadną do gustu każdej kobiecie i pozostaną w damskiej garderobie na długo. Marka stawia za cel jednocześnie siły kobiet, podkreślanie kobiecego piękna oraz eksponowanie piękna, które tkwi w różnorodności. Ubrania Girlfriend Collective wyglądają pięknie na każdej kobiecie, niezależnie od wieku, koloru skóry i sylwetki.Marka zajmuje się produkcją ubrań sportowych. Duch sportu i aktywny tryb życia to kwintesencja szczęścia w różnych obszarach życia, w końcu w zdrowym ciele zdrowy duch. Sport buduje poczucie więzi i wspólnoty, która dąży do jednego celu. Połączenie sportu i kobiecej różnorodności ma w tym wypadku bardzo konkretny, transparentny i inkluzywny przekaz. 

Czym wyróżnia się moda sportowa Girlfriend Collective?

Ubrania Girlfriend są produkowane z najwyższej jakości materiałów w fabryce, która ma certyfikat SA8000. Określają go restrykcyjne przepisy, co jest dowodem tego, że marka nie idzie na kompromisy i sama sobie stawia wymagania.W swojej kolekcji marka oferuje między innymi wygodne topy, legginsy, spodenki czy spódnico-spodenki oraz akcesoria, np. gumki do włosów. Przejrzysta kolekcja nie jest monotonna, wypełniają ją bowiem zróżnicowane kolory. Znajdują się tutaj i stonowane, ziemiste barwy, i pastelowe odcienie. Jednolity design pozwala na dowolne zestawienia. Możesz trzymać się jednego wariantu kolorystycznego lub dowolnie łączyć poszczególne elementy stroju w ciekawą całość. Opatentowana technika szycia daje gwarancję maksymalnego komfortu noszenia. Będziesz czuć się doskonale w trakcie ćwiczeń, ale całą uwagę poświęcisz swojej aktywności i swojemu ciału. W prostocie tkwi siła.Moda sportowa według Girflriend Collective to moda zgodna z zasadami sportu. Jest klarowna, transparentna i z szacunkiem. To z pewnością najlepszy wybór dla każdej kobiety, która modę łączy z innymi wartościami, a poszczególne wybory – z całościowym postrzeganiem świata.