Wyszukaj
Szukaj
Jak uzyskać piękną opaleniznę z marką TanExpert & MineTan?
Kosmetyki do opalania TanExpert & MineTan

Piękna opalenizna to marzenie każdej kobiety. Marka TanExpert & MineTan proponuje nowoczesną metodę, dzięki której uzyskasz zachwycające efekty w mgnieniu oka!

Czym wyróżnia się marka TanExpert & MineTan?TanExpert to producent wysokiej jakości kosmetyków brązujących oraz oficjalny i wyłączny polski dystrybutor znanych na całym świecie kosmetyków MineTan. Opatentowane technologie, dobór najlepszych jakościowo składników i odpowiednie ich kompozycje sprawiają, że te luksusowe produkty dają znakomite rezultaty, a przy tym są w pełni bezpieczne i zdrowe dla Twojej skóry. TanExpert & MineTan to doskonały argument za tym, aby nie narażać się na szkodliwe promieniowanie słoneczne i nie rezygnować przy tym z pięknej złocistej skóry. Opalenizna z kosmetykami TanExpert & MineTan zachwyca naturalnym kolorytem, a ponadto jest możliwa do uzyskania już nawet w godzinę! Wiernymi fankami linii kosmetyków są gwiazdy, np. Natalia Siwiec czy Magdalena Pieczonka.

Zalety opalania z TanExpert & MineTan


Pianka samoopalająca Violet TanExpert & MineTan
Pianka samoopalająca Violet 200 ml TanExpert & MineTan
Pianka samoopalająca Violet TanExpert & MineTan

Właściwa aplikacja kosmetyków zagwarantuje błyskawiczne rezultaty, za które odpowiada zastosowana w produktach formuła 1 (HT), zawierająca Fast TanningActives z technologią Quad Bronzing. Wreszcie opalenizna ta będzie długotrwała za sprawą naturalnie pozyskiwanego DHA w połączeniu z przeciwutleniaczami, np. wyciągami z roślin botanicznych i jedwabistymi aminokwasami.


Pianka samoopalająca Wonder Tan TanExpert & MineTan
Pianka samoopalająca Wonder Tan 200 ml TanExpert & MineTan
Pianka samoopalająca Wonder Tan TanExpert & MineTan

Bogata gama kolorystyczna pozwoli Ci dobrać idealny odcień do Twojej karnacji oraz Twoich indywidualnych potrzeb. Innowacyjna metoda wiąże się również z tym, że opalenizna będzie niebywale elegancka i luksusowa. Składniki nawilżające wnikają w skórę, dzięki czemu kosmetyki działają kompleksowo i zaspokajają wszystkie potrzeby kobiecej skóry.


Pianka samoopalająca Caramel TanExpert & MineTan
Pianka samoopalająca Caramel 200 ml TanExpert & MineTan
Pianka samoopalająca Caramel TanExpert & MineTan

Luksusowe kosmetyki TanExpert & MineTan

Kolekcję wyjątkowych kosmetyków marki TanExpert & MineTan tworzą wyselekcjonowane produkty. Znajdziesz wśród nich między innymi pianki samoopalające o lekkiej i zniewalającej konsystencji.Pianka samoopalająca Coconut Water została skomponowana na bazie nawilżającej i odżywiającej wody kokosowej, pianka Absolute Ultra Dark wyróżnia się technologią poczwórnego bronzera, który aktywuje melaninę. Pianka samoopalająca Caramel jest idealna do jasnej karnacji, tworzy efekt naturalnej, lekko muśniętej słońcem opalenizny. Uniwersalnym wyborem jest także pianka Olive, wskazana do każdego rodzaju karnacji oraz pianka Violet podkreślająca oliwkową karnację. Pianka Workout Ready zawiera formułę, która sprawi, że opalenizna jest odporna na intensywny wysiłek fizyczny. Pianka Wonder Tan jest prawdziwą bombą witaminową. Zawiera w składzie nawilżający kwas hialuronowy oraz odżwycze witaminy A, C, B3 i E. 


Pianka samoopalająca Olive TanExpert & MineTan
Pianka samoopalająca Olive 200 ml TanExpert & MineTan
Pianka samoopalająca Olive TanExpert & MineTan

Wszystkie pianki dają efekt pozbawiony smug i przebarwień, są produktami wegańskimi. Do aplikacji kosmetyków TanExpert & MineTan służy specjalna rękawica Bronze On. Dzięki niej uzyskasz perfekcyjną opaleniznę, a przy tym unikniesz niepotrzebnych zabrudzeń.Jak aplikować kosmetyki TanExpert & MineTan? Luksusowa opalenizna w 5 krokach

  1. Dzień przed opalaniem kosmetykami TanExpert & MineTan wykonaj peeling całego ciała.
  2. Włóż rękawicę do aplikacji samoopalacza Bronze On i wyciśnij na nią niewielką ilość ulubionej pianki samoopalającej.
  3. Wmasuj piankę okrężnymi ruchami. Dla uzyskania mocniejszego efektu powtórz aplikację.
  4. Pamiętaj, aby dłonie i stopy opalać na samym końcu odrobiną kosmetyku, która pozostała na rękawicy. Kosmetyki możesz również aplikować na twarz.
  5. Piankę utrzymaj na ciele minimum od 1 do 3 h przed wykonaniem delikatnego prysznica. Aby uzyskać najmocniejszy efekt, odczekaj 8 h. Twoja opalenizna będzie widoczna już po 24 h.

Pianka samoopalająca Workout Ready TanExpert & MineTan
Pianka samoopalająca Workout Ready 200 ml TanExpert & MineTan
Pianka samoopalająca Workout Ready TanExpert & MineTan

Oprócz serii ultralekkich pianek samoopalających w ofercie marki znajduje się bestsellerowa linia kosmetyków TanExpert Premium Line. Kolekcja obejmuje pianki, mgiełki, balsamy, a także innowacyjne krople stopniowo opalające.Poznaj całą kolekcję wyjątkowych kosmetyków marki na stronie Moliera2.com!