Wyszukaj
Szukaj
Pop-up store THE MARC JACOBS w Moliera 2
Pop-up store The Marc Jacobs w Moliera 2

W stylowej, luksusowej przestrzeni Moliera 2 właśnie spełniło się kolejne marzenie miłośników wielkiej mody. 10 listopada odbyło się otwarcie pierwszego w Polsce pop-up store marki The Marc Jacobs - amerykańskiego brandu, który w mgnieniu oka podbił nie tylko Nowy Jork, ale i cały świat. Dziś wyjątkowe projekty nieposkromionego i niezwykle utalentowanego projektanta, które są idealnym połączeniem miejskiego luzu z awangardą, dostępne są w jednym z nabardziej luksusowych miejs na modnej mapie stolicy - salonie Moliera 2.


The Marc Jacobs: moda, miłość i szaleństwo

Buntowniczy, nieprzewidywalny, unikatowy i autentyczny. Marc Jacobs to jeden z czołowych, światowych projektantów, którego kolekcje, ale też niekonwencjonalnie i nierzadko kontrowersyjne kampanie, wywarły ogromny wpływ na współczesną modę oraz jej postrzeganie. Projekty sygnowane marką The Marc Jacobs, to pochwała energii i kreatywności, a także idealny misz-masz codziennego, miejskiego stylu z high-fashion. 

 

Przy nieustannym poszukiwaniu oryginalności, Marc Jacobs nie tylko odważnie patrzy w przyszłość, ale i w przeszłość, nawiązując w swoich kolekcjach do bestsellerowych klasyków, reinterpretując trendy i bezbłędnie pokazując, jak można tchnąć w nie ducha nowych czasów.Pop-up store The Marc Jacobs w Moliera 2

Teraz wielka moda Marca Jacobsa dostępna jest również dla polskich klientów, którzy - w końcu - poza torebkami, dodatkami, czy produktami beauty The Marc Jacobs, mogą odkryć kolekcję ready-to-wear sygnowaną nazwiskiem projektanta. Pierwszy pop-up store marki The Marc Jacobs znajduje się w nowej części salonu Moliera 2 przy ulicy Moliera 2 w Warszawie, a nie tylko oferuje piękne, unikatowe ubrania, ale również zabiera nas w świat amerykańskiego wizjonera.

 

Odwiedzając pop-up store The Marc Jacobs w Moliera 2 przenosimy się do wielkomiejskiego świata projektanta - nowoczesnego, mocnego, charakternego i pełnego barw. W ten sposób najepiej poznamy istotę marki, której kolekcje zawsze były nieprzewidywalne, eklektyczne, a przy tym osadzone w najnowszych trendach. Nie inaczej jest i tym razem. Zobacz modne ubrania The Marc Jacobs na jesień-zimę 2021-2022.Kolekcja The Marc Jacobs jesień-zima 2021 w Moliera 2 

Kolekcja marki The Marc Jacobns na jesień-zimę 2021, to ponadczasowe torebki w nowej odłosnie - kultowe modele w eleganckich, neutalnych barwach i patchworkowych kompozycjach, a także ich denimowe wersje. Jak zawsze z ukłodem w stronę indywidualności! Jak? Marc Jacobs nieustannie umożliwa customizację swoich projektów poprzez niezliczony wybór pasków do toreb oraz stylowych dodatków, które możemy dowolnie miksować.W pop-up store The Marc Jacobs w Moliera 2 swoje królewstwo odnajdną fani casualowej mody w najlepszej jakości. Kolekcja ready-to-wear z metką słynnego projektanta, to wygodne, klasyczne ubrania w modnych kolorach z - koniecznie! - kultowym logo marki. Przypominamy, logomania z niezwykłym impetem wkroczyła na jesienno-zimowe wybiegi i już opanowałą ulice najbardziej stylowych miast. Jak to jest na chwilę przenieść się do głośnego, kolorowego Nowego Jorku? Przekonasz się tylko w jeden sposób - odwiedzając Moliera 2, szczególnie, że przygotowaliśmy dla ciebie coś specjalne! Wypełnij formularz, dołącz do fanów marki The Marc Jacobs i odbierz 100 złotych na zakupy!