Wyszukaj
Szukaj
Francuski szyk z Polską metką - Jenesequa na Moliera 2
Lookbook Jenesequa

"Je ne sais quoi" - określnie, którym Francuzi nazywają to, co niezdefiniowane, ulotne i niepowatarzelne, okazało się inspiracją do stworzenia niezwykłej marki. Polski brand Jenesequa czerpie z tradycji francuskiej mody, łączy luksusowe tkaniny z klasycznymi cięciami, a przy tym zalotnie i zawadiacko puszcza oko, bawiąc się nieoczywistymi wzorami i printami. 


Jenesequa - francuski szyk z polską metką 

Jenesequa to ponadczasowe projekty, inspirowane niezależnym i nonszalanckim stylem jednej z najwiekszych stolic mody - romantycznym Paryżem. Na czym polega wyjątkowość i fenomen polskiej marki? Jenesequa nie kopiuje, nie próbuje przenieść francuskiego miasta na nasze ulice, a finezyjnie przeplata je z rodzimą estetyką i dynamiką nowoczesnej metropolii. Zobacz nasze wyjątkowe wideo, poznaj Klaudię Rosińską - projektantkę marki i odkryj jesienno-zimowe stylizacje Doroty Michałowskiej - ambasadorki Moliera 2 - skomponowane z ponadczasowych ubrań Jenesequa, idealne na sezon 2021/2022. Jenesequa na Moliera 2 i Moliera2.com

Dziś projekty polskiej marki Jesensequa, która tworzy z myślą o kobietach niezależnych i pewnych siebie, kochających ponadczasową modę i ceniących sobie wysoką jakoś wykonania, znajdziemy nie tylko w butiku projektantki, ale również na stronie Moliera2.com oraz odwiedzając flagowy, warszawski salon Moliera 2. 

 

Za co kobiety pokochały Jenesequa? Projektowane w Polsce ubrania młodej marki, to wyłącznie naturalne materiały, jak jedwab, wełna i wełna dziewicza, czy bawełna. Inspirowane francuskim szykiem i zachwycające detalami projkety, idealnie sprawdzą się na co dzień, jak i podczas wielkich wyjść. Jenesequa jest gotowa, by towarzyszyć nam każdego dnia, bo każdy moment jest ważny.Co wyróżnia Jenesequa? Wełniane swetry z dodatkiem kaszmiru, które podbiły serca minimalistek, to nowoczesna elegancja w najlepszym wydaniu. Ich prosty krój i nieoczywisty detal w postaci kołnierzyka, idealnie podkreślają kobiecą sylwetką, wydłużając linię szyi. Jedwabne sukienki Nancy ze zdobionymi ramiączkami wykonanymi z kryształków, to kwintesencja efektu WOW, który zawdzięczamy między innymi zmysłowym, odkrytym plecom, a mini spódnice Kioto zachwycają nie tylko krojem, ale również wyjątkowym, autorskim printem, który doskonale pokazuje, w jaki sposób Jenesequa bawi się modą!Co więcej, jednwabne ubrania wyróżniające się niebywałą gładkością i szlachetnym połyskiem doskonale sprawdzą się nie tylko wiosną i latem, ale również jesienią i zimą! Łącząc je z grubymi swetrami, wysokimi kozakami, czy modnymi, masywnymi botkami, stworzymy jeden z najmodniejszych looków tego sezonu.

 

Marka Jenesequa to prawdziwy must-have w garderobie stylowej kobiety. Szyty ręcznie z dwustronnej tkaniny, wykonany w 100% z wełny dziewiczej płaszcz Louis, to najlepszy dowód na ponadczasowość projektów polskiego brandu, które są idealną bazą, ale i mocnym punktem każdej stylizacji.