Wyszukaj
Szukaj
Zhilyova by Valeria Zhilyova: wolność od konwencji i zasad
Kampania Zhilyova Lingerie

Valeria Zhilyova – założycielka marki zainspirowana globalną społecznością utalentowanych, kreatywnych kobiet, które przekraczają tradycyjne granice.
Luksusowa bielizna od  Zhilyova Lingerie

Marka Zhilyova Lingerie to luksusowy brand bieliźniany założony przez Valerię Zhilyovą w 2014 roku na Ukrainie. Marka swoim przekazem rzuca nowe spojrzenie na bieliznę, motywując tym samym do pokochania oraz akceptacji swojego ciała w jego najróżniejszych przejawach. Zhilyova ma na celu podkreślanie pozycji kobiet – tych seksownych, silnych i niepokornych.Kraj z któego pochodzi założycielka Valeria Zhilyova jest w dalszym ciągu konserwatywny w kwestii mody damskiej. Na przekó konwenansom marka Zhilyova Lingerie dąży do wyzwolenia i wyrażania siebie poprzez eksponowanie prawdziwego, naturalnego piękna. Z tym przekazem utożsamiają się takie gwiazdy jak Paris Hilton, Olivia Culpo, Natalia Siwiec i wiele innych wpływowych nazwisk ze świata mody.

 

"Głównym celem Zhilyova Lingerie jest podkreślenie naturalnego piękna kobiety, ujawnienie jej wewnętrznej siły i charyzmy." - Zhilyova Team 

"Zhilyova Lingerie uosabia fundamentalną wolność: od konwencji i zasad. Marka koncentruje się na technologii i inkluzywności we wszystkich swoich formach, łącząc nowoczesny design i rzemiosło na najwyższym poziomie.

Zespół marki chce udowodnić, że kobiety nie zawsze potrzebują specjalnej okazji, aby założyć swój ulubiony komplet bielizny.

Bielizna jest tym co zakładasz wcześnie rano i nie potrzebujesz do niej butów ani fryzury."

- Zhilyova Team

 "Zawsze mówimy, że bielizna Zhilyova Lingerie jest zaprojektowana po to, aby ją nosić na co dzień. Każda miłość w życiu kobiety musi zaczynać się od miłości do samej siebie. Nie warto zwlekać z chwilą kiedy patrzysz w lustro i widzisz w odbiciu najlepszą wersję siebie. Bądź taką zawsze, załóż piękną bieliznę, rozpieszczaj siebie i więcej się uśmiechaj" – mówi założycielka marki, Valeria Zhilyova.

 

Kolekcje marki Zhilyova Lingerie są połączeniem nowoczesnego designu oraz rzemiosła. Modele przeznaczone są do noszenia zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Projekty powstają w pracowni znajdującej się w Kijowie. Bielizna Zhilyova Lingerie bazuje na najwyższej jakości włoskich oraz francuskich materiałach, takich jak wyjątkowo delikatny jedwab, czy pięknie zdobione koronki. Z kolei oryginalne siatki oraz tiule stanowią bazę w projektach marki, na której opierane są poszczególne kolekcje.


Marka Zhilyova Lingerie jest odważna nie tylko w swoich projektach, ale również w samym procesie produkcji oraz technik przetwarzania i krawiectwa. Złożone kształty, tekstury, asymetryczne formy, nieoczywiste kombinacje to zdecydowanie znak rozpoznawczy tej marki.Modele bielizny oraz akcesoria są połączeniem oryginalnej estetyki buduaru z maksymalnym komfortem. Marka w swoich kolekcjach posiada zarówno modele basic, jak i te bardziej ekstrawaganckie. W asortymencie marki dostępne są podstawowe zestawy bieliźniane, jedwabne sukienki, koszulki oraz akcesoria takie jak pończochy oraz pasy do pończoch. Wybierz swój ulubiony komplet bielizny Zhilyova Lingerie  już teraz na Moliera2.com.