Wyszukaj
Szukaj
LIVING by paprocki&brzozowski - celebracja codzienności

Jeden z najbardziej uznanych duetów polskich projektantów - Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, którzy od ponad 20 lat zachwycają współczesne kobiety niezwykłymi kolekcjami ubrań, postanowili przenieść swoje inspiracje i emocje związane z modą na wnętrza. LIVING by paprocki&brzozowski to limitowane kolekcje produktów do domu i homewear, które zachwycają nie tylko swoją jakością, ale również designem, w którym liczy się każdy detal. 


LIVING by paprocki&brzozowski - limitowana kolekcja na Moliera2.com

Czym jest dom? Według Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego, to stylowa oaza komfortu. Miejsce, w którym można się zrelaksować, odprężyć i bawić, a przede wszystkim przestrzeń, która oddziałuje na zmysły i wpływa na nasz nastrój. Dlatego też zapachy, ceramika, tekstylia i homewear od LIVING by paprocki&brzozowski mają sprawić, by każda z naszych chwil spędzonych w stylowych czterech ścianach była celebracją codzienności. Teraz te wyjątkowe produkty znajdziesz również na Moliera2.com.Produkty LIVING by paprocki&brzozowski, w których pierwiastek damski łączy się z pierwiastkiem męskim, a romantyzm spotyka się z z energicznym rock&roll'em, mają podarować nam wyjątkowe momenty i zmysłowe doznania. Co więcej, zarówno zapachy, ceramika, tekstylia, jak i homewear sygnowany nazwiskami słynnego duetu projektantów, powstają w Polsce ze staranie wyselekcjonowanych i dobranych materiałów najwyższej jakości, a także w zgodzie z zasadami etyki. Fakt, że kolekcje LIVING by paprocki&brzozowski są limitowane, to kolejna cecha, która wpływa na wyjątkowość tych produktów, które idealnie sprawdzą się na stylowy prezent dla bliskich nam osób, jak i dla nas samych. Patrząc na design wykonanych ręcznie porcelanowych kubków, czajników, filiżanek ze spodkiem oraz talerzykiem, zdobionymi prawdziwym złotem, trudno nie stwierdzić, że przy ich tworzeniu liczył się każdy, nawet najmniejszy detal. W świecie Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego, w którym czerpiemy przyjemność z codzienności, nie mogło zabraknąć również stylowych, dekoracyjnych, przyjemnych w dotyku, niezwykle miękkich, obszytych złotą lamówką i frędzlami poduszek o fascynujących wzorach.  


 
 

Co najlepiej oddaje wyjątkowy charakter naszych czterech kątów? Oczywiście zapach! Tak, jak perfumy są ubiorem dla naszej duszy, tak też dyfuzory z pałeczkami i świece zapachowe w wyjątkowy sposób podkreślają duszę naszego domu. W LIVING by paprocki&brzozowski znajdziemy zarówno wyrafinowane i uwodzicielskie, delikatne, słodkie i ciepłe, a także drzewno-korzenne kompozycje zapachowe, prosto z francuskiej Grasse - światowej stolicy zapachów - zamknięte w szklanych formach wykonanych przez polskich rzemieślników.Kolejną inspiracją Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego były ich osobiste doświadczenia i własny wymiar przyjemności, który odnajdziemy między innymi w zaprojektowanych przez nich zestawach ręczników. Co sprawia, że są one tak wyjątkowe? Niebywała delikatność, za sekretem której kryje się luksusowa, uważana za najlepszą na świecie, bawełna Supima - niezwykle mocna, wytrzymała, a do tego nabierająca coraz większej miękkości z każdym praniem. 


 
 

Wisienką na torcie od LIVING paprocki&brzozowski są limitowane produkty homewear - stylowe grube i puszyste szlafroki z subtelnym haftem, eleganckie szlafroki jedwabne, czy składające się z koszuli i spodni komplety, są gotowe by zapewnić nam chwilę relaksu i pomóc nam rozpocząć lub zakończyć dzień w najlepszym stylu.