Wyszukaj
Szukaj
BABOR - kosmetyki, od których możesz oczekiwać więcej

Trudno uwierzyć, że jej historia miała swój początek w 1956 r. w kuchni ambitnego biochemika, dr. Michaela Babora. Dziś dostępna w ponad 70 krajach świata, marka BABOR nieustannie wytycza nowe trendy profesjonalnej pielęgnacji, oferując produkty najwyższej jakości Made in Germany. I to dosłownie, bowiem cały łańcuch wartości – począwszy od koncepcji, poprzez badania aż do procesu produkcji finalnego produktu – odbywa się w siedzibie firmy w Aachen.
 
To co od lat nie ulega zmianom, to pasja w poszukiwaniu nowych rozwiązań, rozwoju zaawansowanych technologii czy wyszukiwaniu najskuteczniejszych składników. Wszystko po to, aby móc śmiało powiedzieć klientkom na całym świecie: oczekuj WIĘCEJ. ASK FOR MORE – tak właśnie brzmi motto marki będące obietnicą, że wszystkie oczekiwania zostaną spełnione. 

 

Teraz kosmetyki BABOR znajdziesz nie tylko na Moliera2.com, ale również w salonie Moliera 2 | Warszawa, gdzie powstał wyjątkowy pop-up shop marki.


Piękno to pasja

Pielęgnacja spod znaku BABORa to specjalistyczne badania zamknięte w nowoczesnych recepturach, zapewniających rozwiązanie najróżniejszych problemów i potrzeb każdego typu skóry.  Jej celem jest wydobycie prawdziwego piękna, które zgodnie z filozofią marki tkwi w wewnętrznej sile i pewności siebie - a ta pojawia się, gdy czujesz się dobrze we własnej skórze – dosłownie i w przenośni. W myśl tej zasady BABOR od lat angażuje się również w działania na rzecz równouprawnienia i wzmacniania pozycji kobiet na świecie, zwiększając świadomość społeczną, organizując programy stypendialne i wspierając ich edukację. 


Legendy, ikony65 lat doświadczenia, nieszablonowych pomysłów i podejmowania odważnych decyzji sprawiło, że wiele produktów i rozwiązań w ofercie marki zdobyło miano kultowych, zyskując grono wielbicieli zarówno w świecie kosmetyki profesjonalnej, jak i w codziennej, domowej pielęgnacji. Odkryj korzyści płynące z wyjątkowych składników zamkniętych w kosmetykach BABOR, dostępnych na Moliera2.com.

 

Legendą bez wątpienia jest Hy-Öl® - oliwka na bazie naturalnych olejów o właściwościach hydrofilnych, która zapoczątkowała historię marki. Nowatorska metoda oczyszczania skóry za pomocą oleju i wody to rytuał, który przez lata stał się znakiem rozpoznawczym marki. Rytuał, którego doświadczyć można nie tylko w profesjonalnych zabiegach BABORa ale także w zaciszu własnej łazienki. 

 

Na czym polega jej fenomen? Naniesiona na suchą skórę oliwka wiąże rozpuszczalne w tłuszczach zanieczyszczenia. Następnie, połączona z odpowiednim do danego typu skóry koncentratem ziołowym tworzy emulsję, skutecznie usuwając także zanieczyszczenia rozpuszczalne w wodzie. Wzbogacona o naturalne składniki dodatkowo pielęgnuje skórę już podczas oczyszczania, pozostawiając ją czystą, miękką i delikatną. Sera zamknięte w szklanych ampułkach to dziś dość popularna forma pielęgnacji. Jednak w latach 60. stanowiła absolutną innowację. BABOR jako pierwszy sięgnął po szklane fiolki, aby zamknąć w nich bogactwo substancji czynnych, w dawce optymalnej do jednorazowego zastosowania, co pozwoliło na utrwalenie maksymalnej świeżości koncentratu.


Dzięki zaawansowanym technologicznie recepturom skoncentrowane, starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki aktywne zapewniają rezultaty widoczne już po pierwszym użyciu. Oferowane są w postaci 7-dniowych kuracji w ampułkach o charakterze nawilżającym, odżywczym lub regenerującym, dzięki czemu doskonale uzupełniają codzienną rutynę pielęgnacyjną.

 

SPRAWDŹ TUTAJ >> AMPUŁKI OPÓŹNIAJĄCE STARZENIE, REGENERUJĄCO - UJĘDRNIAJĄCE oraz AMPUŁKI ANTI - AGING od BABOR na Moliera2.com.Na Moliera2.com nie mogło zabraknąć Collagen Booster Cream - to kolejny kultowy produkt, od lat plasujący się w pierwszej dziesiątce bestsellerów marki. Mimo lekkiej, jedwabistej konsystencji z powodzeniem może zastąpić igłę czy skalpel, przywracając młodzieńczy wygląd skóry. Tak zaskarbił sobie liczne grono fanek. Skuteczność tkwi jak zwykle w szczegółach: kompleks kwasu hialuronowego i kolagenu morskiego wypełnia zmarszczki, wzmacnia i wygładza skórę. Specjalny trójpeptyd o biomimetycznym działaniu pobudza komórki do wytwarzania kolagenu, powodując samoistne ujędrnienie, wzmocnienie i zwiększenie gęstości tkanki. O efektach najlepiej przekonać się na własnej skórze. SPRAWDŹ TUTAJ >>Jeśli masz ochotę wypróbować od razu kilka produktów marki, w ofercie Moliera2 znajdziesz wyjątkowy, jubileuszowy Celebration Set – efektowny zestaw kryjący absolutne TOP 10 kosmetyków BABORa, które razem składają się na kompleksową pielęgnację dzienno-nocną. Produkty BABOR to również idealny pomysł na prezent. Na Moliera2.com znajdziesz zestaw upominkowy Reversive. Kosmetyki odmładzające zamknięte w pięknym opakowaniu ucieszą nie tylko skórę, ale i oczy każdej fanki beauty. SPRAWDŹ TUTAJ >> Pop-up BABOR w salonie Moliera 2 | Warszawa

Chcesz jeszcze bliżej poznać wyjątkowy świat kosmetyków BABOR? Odwiedź nasz luksusowy, flagowy salon Moliera 2 | Warszawa, gdzie właśnie został otwarty pop-up shop uwielbianej marki, którą pokochało tysięce kobiet. Przekonaj się na własne oczy, co stoi za sukcesem BABOR.

Oczekujesz WIĘCEJ?

BABOR to marka, dla której zrównoważony rozwój, odpowiedzialność społeczna i dbałość o naszą planetę to nie kwestia sloganów marketingowych lecz integralny element jej działalności - od zakupu surowców po gotowy produkt. Choć w 2020 r. firma uzyskała już pełną neutralność klimatyczną, nie ustaje w minimalizowaniu wpływu swojej działalności na środowisko. Trzy priorytety marki to obniżenie emisji CO2 o 50%, zmniejszenie zużycia tworzyw sztucznych o 30% i dostosowanie wszystkich receptur zgodnie z założeniami clean beauty do 2025 roku.