Wyszukaj
Szukaj
Zaproszenie VIP na event otwarcia salonu Philipp Plein

To już kolejny raz kiedy Moliera 2 wspiera akcję WOŚP. Zapraszamy wszytkich miłośników i miłośniczki mody do wzięcia udział w naszej wyjątkowej licytacji. Razem możemy ustanowić nowy rekord podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Pomagaj, wygraj zaproszenie VIP na na otwarcie pierwszego w Polsce salonu słynnego projektanta i wejdź do świata gwiazd z Moliera 2.

30. Finał WOŚP: Licytacja Moliera 2

30 stycznia 2022 roku Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagra po raz 30. - tym razem pod hasłem "Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci". Finałom WOŚP od wielu lat towarzyszą akcje internetowe i specjalne wydarzenia, a Moliera 2 po raz kolejny przyłącza się do wyjątkowej zbiórki.

 

WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI MOLIERA 2. WSPIERAJ 30. FINAŁ WOŚP TUTAJ >>> 

 

Chcąc nieść pomoc innym, wystawiamy na licytację zaproszenie VIP na event otwarcia monobrandowego salonu Philipp Plein w Warszawie, którego gościem będzie sam Philipp Plein - światowej sławy projektant i największa gwiazda rocka w branży mody! Biorąc udział w aukcji, licytujesz zaproszenie VIP dla Ciebie i osoby towarzyszącej.

 

 

Otwarcie pierwszego salonu Philipp Plein w Polsce

Niemiecka marka Philipp Plein, która powstała w 1998 roku, zdobyła sławę na całym świecie, a odważne, unikatowe, nierzadko prowokacyjne projekty znalazły się w szafach największych fashionistek i stylowych gwiazd. Ubrania z metką Philipp Plein to pochwała niezależności i maksymalizmu, a w kolekcjach marki nie brakuje dekoracji z diamentów oraz metali szlachetnych, a także najbardziej luksusowych tkanin. Ćwieki, kryształki, charakterystyczna czaszka, nawiązania do popkultury, hexagon, wyrazista kolorystyka i motywy zwierzęce, to charakterystyczne już dla marki symbole, które stały się jej znakiem rozpoznawczym.

 

Philipp Plein zasłynął jako niepokorne dziecko świata mody z własną wizją, ciętym językiem i odważnymi, nieszablonowymi pomysłami, których nie boi się realizować. Jego pokazy, na których modelki spacerowały po wybiegu za rękę z robotami, jeździły rollercoasterem, czy urządzały wielką imprezę nad basenem, przenosiły wyjątkowych gości projektanta do zupełnie innego świata, do którego wstęp mają tylko nieliczni. Teraz, dzięki współpracy z Moliera 2, będą mogli doświadczyć go również polscy miłośnicy mody. Pierwszy monobrandowy salon Philipp Plein w Polsce otworzy swoje drzwi właśnie w Warszawie, w zabytkowej kamienicy na Placu Trzech Krzyży. W liczącej 200 m2 luksusowej przestrzeni znajdziemy najnowsze kolekcje ubrań i dodatków dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Gotowi na wielkie otwarcie? Co do jednego nie mamy wątpliwości - będzie to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń w branży w ostatnim czasie.

 

WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI MOLIERA 2. WSPIERAJ 30. FINAŁ WOŚP TUTAJ >>>