Wyszukaj
Szukaj
Druga odsłona Manolo Blahnik for Birkenstock w Moliera 2
Kampania MANOLO BLAHNIK for BIRKENSTOCK

Kiedy pod koniec marca do sprzedaży trafiła kolekcja butów Manolo Blahnik for BIRKENSTOCK, zaskakująca współpraca wielkiego szewca z jedną z najbardziej kultowych marek obuwniczych, została okrzyknięta jedną z najgorętszych tego roku. Teraz luksusowy dom mody po raz kolejny przesuwa granice, wypuszczając drugą odsłonę uwielbianych modeli BIRKENSTOCK. Co tym razem wyszło z połączenia geniuszu uwielbianego projektanta z umiłowaniem do funkcjonalności znanej, niemieckiej marki?  Elektryzujące klapki, w których główną rolę grają ponadczasowe kropki i PVC! Konieczne zobacz nową kolekcję Manolo Blahnik for BIRKENSTOCK, dostępną w Moliera 2! 

DRUGA ODSŁONA MANOLO BLAGNIK X BIRKENSTOCK W MOLIERA 2


RODRA POLKA DOT MANOLO BLAHNIK FOR BIRKENSTOCK

 

Przecinające się po skosie grube pasy, kontrastujące, charakterystyczne klamry i ponadczasowy, nawiązujący do mody i stylu vintage, wzór polka dot, czyli duże kropki! Te unikatowe klapki Roda to zupełnie nowy styl, stworzony dla BIRKENSTOCK przez Manolo Blahnika i buty, które perfekcyjnie odzwierciedlają poczucie humoru hiszpańskiego, uwielbianego szewca oraz sposób, w jaki puszcza oko do miłośników mody. 

 

Co sprawia, że nie możemy oderwać wzorku od modu RODA POLKA DOT MANOLO BLAHNIK for BIRKENSTOCK? Białe paski w czarne grochy, które kontrastują z czarną, idealnie profilowaną i miękką wkładką w białe grochy! Te kolory świetnie podkreślają opaleniznę.

 

Te idealne na lato, limitowane kapki MANOLO BLAHNIK for BIRKENSTOCK to najlepsze połączenie kunsztu słynnego szewca z lifestyle'owym podejściem do projektowania kultowej, niemieckiej marki. Jak nosić wyjątkową kolekcję? Te buty to świetny wybór do letnich sukienek o każdej długości — i casualowych i sportowych, szortów, spódnic i dosłownie wszystkiego. Dzięki nim każda stylizacja zyska oryginalny charakter.

 

 

ZOBACZ RODRA POLKA DOT MANOLO BLAHNIK FOR BIRKENSTOCK NA MOLIERA 2 >>>


ARIZONA PVC MANOLO BLAHNIK FOR BIRKENSTOCK

 

Co ciekawe, drogi Manolo Blahnika i BIRKENSTOCK po raz pierwszy skrzyżowały się już dwa lata temu, kiedy w 2020 roku hiszpański designer wystąpił w kampanii niemieckiej marki razem ze swoją siostrzenicą. Teraz, w drugiej odsłonie kolekcji MANOLO BLAHNIK for BIRKENSTOCK, uwielbiany szewc, który nie ukrywa, że kultowe klapki były w jego szafie od samego początku, postanowił zaprojektować zupełnie nowy model Arizony, który będzie nawiązywał do jego dawnych projektów. 

 

Jak? Arizona w drugiej odsłonie wyjątkowej współpracy dzięki wykorzystaniu kultowego pvc, nawiązuje do projektów Manolo Blahnika z lat 70. i jest ucieleśnieniem lekkości. Transparentne paski, wyrazista podeszwa i kontrastujące klamry sprawiają, że klapki zaprojektowane dla BIRKENSTOCK są bardzo stylowe i kobiece.

 

ZOBACZ ARIZONA PVC WHITE MANOLO BLAHNIK FOR BIRKENSTOCK NA MOLIERA 2 >>>