Wyszukaj
Szukaj
Jacquemus. Najgorętsza marka sezonu już w Moliera 2 i na Moliera2.com
Pokaz Jacquemus FW 22

Jacquemus nikomu nie trzeba przestawiać. Choć ta luksusowa marka na rynku mody jest stosunkowo niedługo, bo zaledwie od 2009 roku, już stała się najbardziej wpływową i pożądaną marką (nie tylko) nowej generacji, a jej założyciel oraz projektant — Simon Porte Jacquemus, został okrzyknięty cudownym dzieckiem mody. W czym tkwi fenomen Jacquemus? Innowacyjne, modernistyczne projekty, dekonstrukcje, artyzm i awangarda to nie wszystko. Jacquemus poza pięknymi, minimalistycznymi ubraniami, które na nowo definiują pojęcie streetwearu i elegancji, to cały lifestyle — miłość do przeszłości, francuskiego kina, sztuki Picassa oraz moda, która, choć wysoka i luksusowa, ma otwierać swoje drzwi przed wszystkimi. Brzmi jak piękny slogan? Nie w przypadku Jacquemus! Wystarczyła jedna, prywatna wiadomość od internauty, który stwierdził, że nie czuł się komfortowo, stojąc przed butikiem domu mody, by na Instagramowym profilu marki — i samego Simona — pojawiło się oświadczenie: "Czuj się zaproszony i przeżyj wspaniałe doświadczenia. Możesz po prostu wejść i zrobić zdjęcie. O to chodzi w Jacquemus". Odkryj świeżość i oryginalność projektów Jacquemus, już teraz dostępnych w sklepie internetowym Moliera2.com oraz w Salonie Moliera 2 | Bazar Poznański.NIE TYLKO IT-BAG! ODKRYJ NAJBARDZIEJ "IT" MARKĘ — JACQUEMUS W MOLIERA 2 I NA MOLIERA2.COM

 

"Nazywam się Simon Porte Jacquemus, uwielbiam niebieski i biały, piasek, słońce, owoce, życie, poezję, Marsylię i lata 80." - przestawia się projektant, którego uwielbia cały świat. Za co? 

 

Simon Porte Jacquemus, który swoją markę stworzył ku czci zmarłej matki, dosłownie wdarł się do świata wielkiej mody. Dziś Jacquemus to już nie tylko ubrania i akcesoria dla kobiet, jak hitowy, gigantyczny, słomiany kapelusz, ale także męska linia ubrań. Paryski dom mody zdobył uwagę i miłość świata dzięki jeszcze jednej rzeczy — miniaturowej torebce, która jest marzeniem każdej dziewczyny! Ten uroczy, a jednocześnie absurdalny dodatek, pojawiał i wciąż pojawia się na czerwonych dywanach, stylowych ulicach, na Instagramie, w gazetach i na portalach — nie tylko tych o modzie!

 

Tak też torebki Jacquemus stały się nowymi It-bag i już od kilku sezonów nikt nie jest w stanie obalić ich panowania. Z kolorowymi, geometrycznymi modelami o różnych wielkościach nie rozstają się największe gwiazdy oraz ikony mody, a teraz te cuda znajdziecie również w sklepie internetowym Moliera2.com oraz w Salonie Moliera 2 | Bazar Poznański. Przekonaj się na własne oczy, jaką ideę i jakość kryją w sobie projekty Jacquemus — wyjątkowej marki, która powstała po to, by opowiadać więcej niż jedną historię.