Znajdź swoją parę

Jaka byłaby Twoja odpowiedź, gdybyśmy zapytali o najpiękniejsze uczucie na świecie?

Miłość.

Choć ma wiele twarzy, definicji i rodzajów, to właśnie piękno jest jej nieodłączną cechą, którą chcemy szczególnie celebrować w tym wyjątkowym dniu. Mimo że Walentynki przypadają raz w roku, w Moliera2 prawdziwe historie miłosne nigdy się nie kończą. Znajdź z nami swoją parę i celebruj piękno przez kolejne 365 dni. Gotowi?

Dołącz do naszej walentynkowej zabawy i weź udział w poszukiwaniach perfect match! Mach&Mach, Manolo Blahnik, Aquazzura, Christian Louboutin, Amina Muaddi, Tod’s, Jimmy Choo, Isabel Marant, Gianvito Rossi, a może Alexandre Vauthier? Sprawdź, która para luksusowych, najbardziej pożądanych butów na świecie jest Ci przeznaczona.

Jak? Możesz dowiedzieć się tego na kilka sposobów.

Wiemy, że idealna para wciąż na Ciebie czeka i nawet wiemy gdzie. Dla podkreślenia Twojego wyjątkowego charakteru i stylu, ikoniczne modele szpilek, kultowe sneakersy oraz męskie klasyki od luksusowych marek biorą udział w wyjątkowej promocji Moliera2 — Nie zostawiaj ostatniej pary na Walentynki! Daj się rozpieszczać i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. Spraw stylowy prezent sobie, bliskiej Ci osobie lub swojej drugiej połówce i w tegoroczne Walentynki celebruj ponadczasowe piękno i najwyższą jakość. Nasze ostatnie pary nie lubią czekać i zdecydowanie będą czuły się lepiej w Twojej garderobie.

To jednak nie koniec naszych miłosno-modowych akcji!

By jeszcze lepiej poczuć atmosferę święta miłości, walentynkowy klimat zapanuje również w naszych Salonach. Koniecznie odwiedź nas 11, 13 i 14 lutego! To właśnie wtedy będziemy czekać z magicznymi słodkościami — ciasteczkami ze stylową wróżbą, które wywróżą Ci Twoją idealną parę! A ponieważ miłość odbieramy przez różne zmysły, od 9 do 14 lutego, do zakupów w Salonach Moliera2 dołączamy wyjątkowy prezent. Dekoracyjną świecę “Znajdź swoją parę”, którą skomponowaliśmy razem z perfumerią Mo61. Jednego jesteśmy pewni — jej unikatowy zapach przywołuje najpiękniejsze wspomnienia i wprawia w prawdziwy stan relaksu i odprężenia.

Kobiety mogą zaprosić również do zabawy swoje przyjaciółki i dzięki specjalnemu filtrowi Moliera2 “Znajdź swoją parę” na Instagramie, sprawdźić, z którą parą stworzą najbardziej stylowe połączenie!

W te Walentynki znajdź swoją parę i napisz własną, miłosną historię z Moliera2. Dziękujemy, że jesteś z nami!

*szczegóły u sprzedawcy.