Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
O Przyjemności w prenumeracie Vogue Polska w Klubie Korzyści
Moliera2 x VoguePolska

Inspiracje prosto ze świata wielkiej mody, sztuki i kultury. Członkowie Klubu Korzyści Moliera2 mają je na wyciągnięcie ręki, a to dzięki dostępowi do rocznej prenumeraty “Vogue Polska”. Zobacz, co czeka w listopadowym wydaniu ekskluzywnego magazynu.

Najwyższa moda, sztuka, kultura i uroda - listopadowe wydanie magazynu “Vogue Polska” przypomina o radości i nadziei oraz odnajdywaniu i pielęgnowaniu własnych przyjemności. Zobacz, jakie inspirujące historie, newsy i sesje zdjęciowe, czekają na ciebie w najważniejszej lekturze na listopad.


Listopadowe wydanie “Vogue Polska” dla Klubu Korzyści Moliera2

W listopadowym numerze “Vogue Polska” czytelnicy wejdą w intymną rozmowę z Małgorzatą Szumowską - reżyserką i scenarzystką, a teraz również bohaterką okładki “Vogue Polska”, która zdradziła nie tylko swoje podejście do twórczości, ale również do życia. Poznają także nowy talent i sylwetkę Mateusza Górniaka, który - choć ma zaledwie 27 lat - już dorobił się nominacji do nagrody literackiej Nike.

 

Listopadowy numer “Vogue Polska” to również imponujące, modowe zestawienia i trendy na sezon jesień-zima 2023/2024 - zarówno w ubiorze, jak i w makijażu. W tym wydaniu czekają na nas topowe wzory, kroje i części garderoby oraz najbardziej eteryczne zapachowe kompozycje, różne oblicza czerwonej szminki i luksusowe kosmetyki do pielęgnacji ciała - od stóp do głów.

 

W najnowszym wydaniu “Vogue Polska”, do którego elektronicznego wydania członkowie Klubu Korzyści Moliera2 otrzymają dostęp, czeka również smakowita rozmowa z Michałem Koroszem, jednym z najpopularniejszych autorów kulinarnych, znanym w mediach społecznościowych jako Rozkoszny oraz przybliżony portret Marka Rothki. Nie brakuje tu również książkowych i filmowych inspiracji, które zdecydowanie przydadzą nam się w tym sezonie.

 


Klub Korzyści Moliera2

Dzięki partnerstwu Moliera2 z “Vogue Polska” klienci, którzy są członkami naszego Klubu Korzyści, posiadają wyjątkowy benefit, jakim jest roczna e-prenumerata polskiego wydania kultowego magazynu “Vogue”. Od teraz posiadacze karty Silver, Gold i VIP mają darmowy dostęp do najbardziej cenionego pisma o wielkiej modzie na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym, w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

 

Nie należysz jeszcze do Klubu Korzyści? W Moliera2 chcemy dać naszym klientom jeszcze więcej, dlatego dołączając do Klubu Korzyści otrzymujesz specjalne promocje tylko dla Ciebie, gwarantowane rabaty, pierwszeństwo zakupów, zaproszenia na wyjątkowe Private Sales i wiele więcej! Stań się częścią naszego luksusowego, stylowego świata, ciesz się unikatowymi ofertami i bądź jeszcze bliżej wielkiej mody.