Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
Moliera2 x Vogue Polska. Grudniowe wydanie w Klubie Korzyści
Moliera2 x VoguePolska

Członkowie Klubu Korzyści Moliera2 są jeszcze bliżej wielkiej mody, a to dzięki dostępowi do rocznej prenumeraty „Vogue Polska”. Zobacz, co czeka w grudniowym wydaniu ekskluzywnego magazynu.

 

Najważniejsze informacje ze świata mody, urody i sztuki. Inspirujące historie bohaterów okładek, stylowa skarbnica wiedzy, wciągające sesje zdjęciowe oraz odważne, nowatorskie spojrzenie na trendy i tendencje. Grudniowe wydanie „Vogue Polska” to najważniejsza lektura miesiąca, a w dodatku bardzo romantyczna!

 


Grudniowe wydanie „Vogue Polska” dla Klubu Korzyści Moliera2

Grudniowy numer „Vogue Polska” jest magiczny jak same święta, a jego motyw przewodni to współczesny romantyzm. Co to właściwie oznacza? O tym możemy dowiedzieć się już z samej okładki, której gwiazdą została Alek Wek - czarnoskóra modelka, która, choć w branży pracuje od niemal 30 lat, dopiero niedawno cieszy się swą złotą erą. Dlaczego? Bynajmniej nie przez brak talentu! Świat mody poszedł do przodu, a przemiany, których dziś jesteśmy świadkami, to właśnie tytułowy, współczesny romantyzm.

 

W grudniowym wydaniu „Vogue Polska” znajdziemy modowe, prezentowe inspiracje - dla siebie i bliskich osób, poznamy zimowe trendy oraz zagłębimy się w jedną z najmocniejszych tendencji dzisiejszych twórców stylu - delikatność. W tym numerze nie brakuje również inspiracji dla świątecznych i sylwestrowych stylizacji. Wyjątkowe sesje fashion i sesje beauty obudzą w każdej z nas chęć do spróbowania czegoś nowego.

 

Grudniowy numer „Vogue Polska” pokazuje drugie oblicze ikon. Dzięki temu numerowi lepiej poznać samą Miuccię Pradę, założyciela jednej z najbardziej luksusowych marek oraz ojca włoskiej elegancji – Brunello Cucinelli i stylistkę Elly McGaw. Za to do świata sztuki wejdziemy dzięki Ewie Juszkiewicz, wyjątkowej polskiej malarce, której prace trzeba poznać! Takiego numeru jeszcze nie widzieliśmy. W tym wydaniu przeszłość, teraźniejszość i przyszłość zlewają się w piękną, romantyczną i inkluzywną historię.


Klub Korzyści Moliera2

Dzięki partnerstwu Moliera2 z „Vogue Polska” klienci, którzy są członkami naszego Klubu Korzyści, otrzymali kolejny, wyjątkowy benefit, jakim jest roczna e-prenumerata polskiego wydania magazynu „Vogue”. Od teraz posiadacze karty Silver, Gold i VIP mają darmowy dostęp do kultowego pisma o wielkiej modzie na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym, w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

 

Nie należysz jeszcze do Klubu Korzyści? W Moliera2 chcemy dać naszym klientom jeszcze więcej, dlatego dołączając do Klubu Korzyści otrzymujesz specjalne promocje tylko dla Ciebie, gwarantowane rabaty, pierwszeństwo zakupów, zaproszenia na wyjątkowe Private Sales i wiele więcej! Stań się częścią naszego luksusowego, stylowego świata, ciesz się unikatowymi ofertami i bądź jeszcze bliżej wielkiej mody.