Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
Świąteczna kampania Moliera2

Najnowsza kolekcja świąteczna marki Moliera2 nie tylko podąża za tradycyjnymi trendami, ale także eksperymentuje z nieoczywistymi połączeniami i oryginalnymi stylizacjami. Kampania nie tylko celebrowała świąteczny klimat, ale także ukazywała różnorodności mody, które sprawiają, że ten okres jest wyjątkowy dla jej pasjonatów.

 

Istnieje wiele różnych scenariuszy na spędzanie świąt, a kampania Moliera2 oddaje to, co sprawia, że każdy z nich jest wyjątkowy. Czy to przy kominku z kubkiem gorącej herbaty, na stoku, przy kameralnej kolacji z bliskimi, czy podczas imprezy z przyjaciółmi – kolekcja podkreśla indywidualizm i różnorodność, co znalazło odzwierciedlenie w światowych trendach mody.


Sesja zdjęciowa, zrealizowana w Kinotece Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, doskonale prezentuje różnorodność stylizacji idealnych na nadchodzący okres świąteczny. Od przytulnych swetrów utrzymanych w domowym klimacie po eleganckie sukienki i garnitury, kolekcja oferuje szeroki zakres możliwości.

 


Moliera2 nie zapomina o elegancji, proponując zestawienia dopasowane do wieczorowego dress-code’u, takie jak metaliczne sukienki, garnitury w stylu power dressingu czy klasyczne małe czarne. Klasyka świąteczna została przełamana nietypowymi elementami, takimi jak biżuteryjne detale i awangardowe akcesoria. Cała kolekcja emanuje bogactwem i nietuzinkowością, idealnie oddając ducha nadchodzących świąt.

 


W sesji wzięło udział wiele młodych twarzy polskiego świata Fashion takich jak Karolina Pisarek i Jacek Jelonek. Prasa modowa również pojawiła się w tym dniu i jak pisze VOGUE.pl "Kampania Moliera2 skupiła się jednak nie tylko na prezentacji kolekcji luksusowych domów mody. Przesłaniem sesji, w której wzięła udział m.in. Karolina Pisarek, jest docenienie bliskości radości i magii Gwiazdki spędzonej z najbliższymi, najchętniej w swetrach z Moliera 2."