Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
Moliera2 X Vogue Polska. Styczniowo - lutowe wydanie w Klubie Korzyści
Moliera2 x VoguePolska

Członkowie Klubu Korzyści Moliera2 są jeszcze bliżej wielkiej mody, a to dzięki dostępowi do rocznej prenumeraty “Vogue Polska”. Zobacz, co czeka w styczniowo-lutowym, najbardziej kobiecym, wydaniu ekskluzywnego magazynu.

 

Najważniejsze informacje ze świata mody, urody i sztuki. Nowinki, inspirujące cover story, raporty i portrety niezwykłych osobowości - tym razem kobiecych. Bo styczniowo-lutowy numer “Vogue Polska” skupia się właśnie na kobietach - ich roli w modzie, świecie i kulturze. Pora przyjrzeć się najważniejszej lekturze miesiąca!

 


Styczniowo-lutowe wydanie “Vogue Polska” dla Klubu Korzyści Moliera2

 

Styczniowo-lutowe wydanie “Vogue Polska” to numer, który jest wyjątkowy pod wieloma względami - skupia się na zmianach i kobietach, wraca do przeszłości i odnosi się do przyszłości oraz pokazuje nieznane dotąd światy.

 

W najnowszym numerze najważniejszego, lifestylowego magazynu przeczytamy o tym, jak tej zimy moda zatacza koło i sięga do trendów z lat 90., podając je w przeskalowanym wydaniu - obszernych, futrzanych czapach, ultrakrótkich bolerkach i maksymalnie dużych śniegowcach. Ale w styczniowo-lutowym wydaniu „Vogue Polska” przeczytamy nie tylko o zimowej modzie, ale również dowiemy się o tym, co dyktujące gust domy mody proponują na sezon wiosna-lato, a także wizję mody z zupełnie innego świata.

 

Poznamy rynek branży mody w Korei Południowej, który stał się fenomenem na skalę światową. Odkryjemy jego najważniejszych projektantów oraz to, jaki luksus i jakie trendy są najbliższe Koreańczykom.

 

Oprócz tego zanurzymy się w garderobie ikony lat 90. XX wieku - Carolyn Bessette-Kennedy, świecie Mary Komasy i Martyny Byczkowskiej oraz przeczytamy niezwykle ważne rozmowy z debiutującymi w parlamencie posłankami i senatorką - Joanną Wichą, Dorotą Łobodą, Dorotą Olko i Magdeleną Biejat.


Klub Korzyści Moliera2

 

Dzięki partnerstwu Moliera2 z “Vogue Polska” nasi klienci, którzy są członkami Klubu Korzyści, mogą cieszyć się wyjątkowym benefitem, jakim jest roczna e-prenumerata polskiego wydania magazynu “Vogue”. Od teraz posiadacze karty Silver, Gold i VIP mają darmowy dostęp do kultowego pisma o wielkiej modzie na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym, w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

 

Nie należysz jeszcze do Klubu Korzyści? W Moliera2 chcemy dać naszym klientom jeszcze więcej, dlatego dołączając do Klubu Korzyści otrzymujesz specjalne promocje tylko dla Ciebie, gwarantowane rabaty, pierwszeństwo zakupów, zaproszenia na wyjątkowe Private Sales i wiele więcej! Stań się częścią naszego luksusowego, stylowego świata, ciesz się unikatowymi ofertami i bądź jeszcze bliżej wielkiej mody.