Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
Telefon komórkowy jako element naszej stylizacji

Przyzwyczailiśmy się do tego, że smartfon towarzyszy nam w każdej części naszego dnia, musi dotrzymywać nam kroku i wyrażać kim jesteśmy, pełni on również funkcję estetyczną, dopełniającą naszą stylizację. Telefon przestał bowiem być traktowany tylko jako przedmiot użytkowy, a stał się modnym dodatkiem do ubrania i obecnych trendów. Coraz częściej smartfony zastępują nam także portfele dzięki takim usługom jak Google Pay.

Większość z nas nie wyobraża sobie dnia bez telefonu komórkowego w zasięgu ręki.

 


Nowoczesny telefon powinien odznaczać się doskonałymi parametrami technicznym jak również komfortem użytkowania i modnym designem. Model Motoroli RAZR 40 ultra to ikoniczny smartfon z klapką i największym wyświetlaczem dostępnym na rynku. Smartfon po zamknięciu staje się najcieńszym z dostępnych na rynku telefonem z klapką przyciągającym uwagę dzięki fenomenalnej kolorystyce Glacier Blue, Infinite Black, Peach Fuzz, oraz kolorem roku 2023 Viva Magenta, podkreślonej przez eleganckie wykończenie takimi materiałami jak skóra wegańska.

 


Główne zalety składanych telefonów Motorola to multizadaniowość. Telefony te posiadają dzielony ekran, umożliwiający nam wykonywanie wiele czynności jednocześnie, na jednej jego części można np. wyświetlać zdjęcia, filmy lub odtwarzać muzykę, natomiast na drugiej obsługiwać pocztę internetową czy sprawdzać serwisy informacyjne, bez konieczności zamykania wszystkich kart, czego nie jesteśmy w stanie zrobić na klasycznych smartfonach. Motorola RAZR ze składanym ekranem ucieszy również fanów selfie. Nie będą oni potrzebowali statywu do wykonywania idealnych zdjęć, ponieważ wystarczy tylko położyć przed sobą smartfon i ustawić ekran pod odpowiednim kątem.

 


Moda jako narzędzie do wyrażanie siebie.

Nie ulega wątpliwości, że obecnie moda stanowi bardzo integralną część życia każdego z nas. Odbierana jest ona w sposób indywidualny, niektórzy podchodzą do niej z większą, inni zaś z nieco mniejszą pasją, ale dzięki niej każdy z nas może za jej pomocą wyrazić to kim tak naprawdę jest i jaki ma charakter. Kolory ubrań bardzo często mówią nam o tym jaki mamy humor i jak się czujemy.

 


Sięgając po klasyczną czarną torebkę od Christian Louboutin idealnym dopełnieniem stylizacji będzie Motorola RAZR w kolorze czarnym, natomiast jeśli mamy ochotę pobawić się kolorami i sięgamy po wzorzystą sukienkę marki Zimmermann stylizację dopełni nam Motorola w kolorze Peach Fuzz. Salony Moliera2, które oferują szeroki asortyment damski oraz męski, pomagają nam w tym, aby czuć się jednocześnie wygodnie i stylowo sięgając po projekty kultowych marek projektantów cieszących się popularnością na całym świecie.