Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
Moliera2 x Vogue Polska. Marcowe wydanie w klubie korzyści!
Moliera2 x VoguePolska

Członkowie Klubu Korzyści Moliera2 mają teraz jeszcze bliższy dostęp do światowej mody, a to wszystko dzięki rocznej prenumeracie „Vogue Polska”. Przekonaj się, co Cię czeka w najnowszym, najbardziej kobiecym numerze tego ekskluzywnego magazynu.

 

Odkryj najistotniejsze informacje ze świata mody, urody i sztuki. Poznaj najnowsze trendy i zainspiruj się. Przyszła pora, by zapoznać się z najważniejszymi treściami tego miesiąca!

 


Marcowe wydanie “Vogue Polska” dla Klubu Korzyści Moliera2

 

„Vogue Polska” właśnie obchodzi swoje szóste urodziny, a w ciągu tych lat wydał 73 numery w których prezentował najnowsze trendy modowe zarówno z Polski, jak i z całego świata. Redakcja także nieustannie odkrywała nowe talenty i prowadziła dyskusje na tematy ważne i trudne. Premierze polskiej edycji „Vogue’a” towarzyszyły znaczące zmiany na światowej scenie mody, takie jak odejście Phoebe Philo z Céline czy debiut Virgila Abloha z kolekcją dla Louis Vuitton.

 

Wiodący projektanci coraz częściej decydowali się na koedukacyjne pokazy mody, co spowodowało powrót pojęcia płynnej płciowości do mainstreamu, jak zauważa Julia Właszczuk we wprowadzeniu do artykułu „Co przyniesie nowa rewolucja?”. Osoby związane z branżą podkreślają, że moda ponownie przechodzi proces transformacji. Wśród ich przepowiedni, obok zwiększenia roli sztucznej inteligencji, pojawiają się wątki powrotu do rzemiosła i rosnącej popularności kolekcji z drugiego obiegu.

 

Jak te zmiany wpływają na najnowsze propozycje domów mody? Odpowiedzi na to pytanie można znaleźć na stronach sesji okładkowej, gdzie szefowie działu mody, Ali Toth i Anikó Virág, zestawili 50 ulubionych looków z wybiegów, a Kamila Wagner opisała najciekawsze aspekty tych projektów.

 


Ten numer magazynu „Vogue Polska” jest okazją do wspólnego świętowania. Wszystkiego najlepszego!

 


Klub Korzyści Moliera2

 

Dzięki partnerstwu Moliera2 z “Vogue Polska” nasi klienci, którzy są członkami Klubu Korzyści, mogą cieszyć się wyjątkowym benefitem, jakim jest roczna e-prenumerata polskiego wydania magazynu “Vogue”. Od teraz posiadacze karty Silver, Gold i VIP mają darmowy dostęp do kultowego pisma o wielkiej modzie na swoim ulubionym urządzeniu mobilnym, w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

 

Nie należysz jeszcze do Klubu Korzyści? W Moliera2 chcemy dać naszym klientom jeszcze więcej, dlatego dołączając do Klubu Korzyści otrzymujesz specjalne promocje tylko dla Ciebie, gwarantowane rabaty, pierwszeństwo zakupów, zaproszenia na wyjątkowe Private Sales i wiele więcej! Stań się częścią naszego luksusowego, stylowego świata, ciesz się unikatowymi ofertami i bądź jeszcze bliżej wielkiej mody.