Wyszukaj
Szukaj
Emeralds and Crocodiles  - idealne ślubne rozwiązanie
Białe szpilki Emeralds and Crocodiles by Kasia Sokołowska

Sezon ślubny w pełni, a często największym wyzwaniem jest znalezienie odpowiednich butów na tak wyjątkową okazję – dla panny młodej, świadkowej, teściowej czy przyjaciółek. Idealnie gdyby to były super wygodne i super stylowe szpilki, a to często nie idzie w parze. Często nawet najwygodniejsze szpilki pragniemy porzucić po kilkugodzinnej ceremonii, by potańczyć na parkiecie do białego rana… nie wspominając o poprawinach. 


biale i szare szpilki emeralds and crocodilesnoga panna mloda szpilki emeralds and crocodiles

Szpilki Emeralds and Crocodiles by Kasia SokołowskaMarka Emeralds and Crocodiles, którą stworzyła Kasia Sokołowska ma świetne rozwiązanie: szpilki i baletki w komplecie. Szpilki są super komfortowe, z wysokiej jakości materiałów i w ponadczasowym stylu. A baletki, eleganckie i lekkie jak piórko, można w nich przetańczyć całą noc.

 

Kasia stworzyła ten koncept z miłości do butów i ponad dwudziestoletniego doświadczenia chodzenia w szpilkach. Markę zadedykowała kobietom, które kochają wyzwania i niczego nie udają. Mogą świetnie prezentować się w szpilkach, które w każdej chwili zmienią na równie stylowe, ale płaskie baletki.  W jej pierwszej kolekcji są do wyboru szpilki w czterech klasycznych lecz nieoczywistych kolorach - do każdej pary szpilek dołączone są baletki w prezencie. Całość dopełnia niewielki lecz dodający elegancji i charakteru detal - certyfikowany kryształ Swarovskiego w kolorze szmaragdu, subtelnie wkomponowany w podeszwę.  


baletki emeralds and crocodilesbaletki emeralds and crocodiles

Szpilki i baletki Emeralds and Crocodiles by Kasia SokołowskaWszystkie modele dostępne są w sklepie internetowym www.emeraldsandcrocodiles.com oraz na www.moliera2.com