Wyszukaj
Szukaj
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Damskie portfele

4 produktów

 

Wygoda i łatwy dostęp do gotówki oraz kart płatniczych i kredytowych, jakie zapewniają portfele i portmonetki to jedne z głównych zalet asortymentu zgromadzonego w tej części naszego sklepu internetowego Moliera2.com– zapraszamy również do naszego ekskluzywnego salonu stacjonarnego Moliera 2 w Warszawie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dla naszych klientek, by portfel damski łączył w sobie estetykę zaczerpniętą z najnowszych kolekcji świata mody oraz jakość wykonania dającą pewność, że portfele z oferty sklepu Moliera 2 zostaną z Państwem przez długi czas.

Za projekty oraz szlachetność materiałów odpowiadają w tym przypadku najbardziej znane postacie i marki, kreujące trendy i style na światowych pokazach swoich prac na każdy sezon, a są nimi: Christian Louboutin, Burberry, Marc Jacobs, Tory Burch, Pinko, Valentino i Versace.

Wzornictwo portmonetek i portfeli, które aktualnie mogą Państwo nabyć w naszym sklepie Moliera2.com, bazuje na eleganckich deseniach, dyskretnym umieszczeniu logo marki (Christian Louboutin, Burberry, Marc Jacobs, Tory Burch, Pinko, Valentino i Versace) oraz fakturze użytych w procesie produkcji materiałów. Szlachetne surowce, które nasze klientki mogą znaleźć w tej części naszej oferty to między innymi: skóra cielęca, skóra Saffiano, skóra kozia, skóra naturalna, skóra pikowana, mosiądz.

Każdy szczegół przemyślany jest tu w najmniejszym calu, co widać nie tylko na zewnątrz, ale i gdy otworzy się każdy z naszych portfeli. Ilość kieszonek i przegródek oraz ich strategiczne rozplanowanie pozwala tu na noszenie bardzo wielu różnych elementów – od kart, przez wizytówki, aż po gotówkę (bilon oraz banknoty) – bez obaw o niewygodny lub utrudniony dostęp do nich. Podkreślone starannie dobraną paletą kolorów wnętrza są w dodatku bardzo wytrzymałe na intensywne użytkowanie, a materiał z którego wykonano zewnętrzną część tych dodatków od Christian Louboutin, Burberry, Marc Jacobs, Tory Burch, Pinko, Valentino oraz Versace jest dodatkowo bardzo elegancko wykończony i przyjemny w dotyku.

W naszym butiku Moliera 2 w Warszawie i w naszym sklepie internetowym Moliera2.com oprócz bogatego asortymentu znajdziecie Państwo także liczne przeceny, rabaty i wyprzedażą. Stąd warto być na bieżąco z naszym profilem na Facebooku, na którym informujemy o nowościach i nadchodzących specjalnych ofertach.

Liczne pozytywne opnie o sklepie Moliera 2 są dla nas ogromnym wyróżnieniem, dlatego nie spoczywamy na laurach i każdego dnia dostarczamy Państwu nowości ze światowych pokazów mody.