Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
ROZMIAR
ROZMIAR
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Śpioszki dla dziewczynki

12 produktów

 

Garderoba niemowlaka może i nie jest zbyt różnorodna, nie znaczy to jednak, że nie może mieć ona swojego wyjątkowego stylu. Śpioszki to właściwie ten element zestawów dla dzieci, mających od kilku do kilkunastu miesięcy, który powinien znaleźć się obowiązkowo w każdym domu, w którym zagościła ta mała radość.

W znalezieniu odpowiednich śpioszków w atrakcyjnych cenach bardzo chętnie może pomóc Państwu nasz sklep internetowy Moliera2.com oraz nasza ekskluzywna oferta śpioszków dla dziewczynek wykonana według wskazówek i pomysłów największych marek świata mody  Moncler Kids, Burberry Children oraz Kenzo Kids.

Subtelne połączenie niewinności skrytej w bieli, prostoty szarych odcieni, delikatności różu oraz nienarzucającego się dziecinnego printu pozwala nam i projektantom (Burberry Children, Moncler Kids oraz Kenzo Kids) osiągnąć najlepsze rezultaty jeśli chodzi o kreację naszych najmłodszych klientów. Znajdziecie tu Państwo dla przykładu białe śpioszki z misiem Burberry Children oraz urocze śpioszki z logo Moncler Kids. Bardzo pomocny jest tu również fakt, iż jakość wykonania, komfort podczas użytkowania oraz szlachetność materiałów (np. bawełny, poliamidu, akryl) użytych do stworzenia każdego z modeli markowych śpioszków z naszego asortymentu, zawsze idą tu ze sobą w parze, uzupełniają się i uwypuklają wyjątkowość całej oferty.