Wyszukaj
Szukaj Ukryj wyszukiwarkę
FILTRUJ
SORTOWANIE
FILTRUJ WYNIKI
SORTUJ
ROZWIŃ FILTRY
ZWIŃ FILTRY
RODZAJ PRODUKTU
RODZAJ PRODUKTU
KOLOR
KOLOR
PROJEKTANT
PROJEKTANT
CENA
CENA
SEZON
SEZON
AKTYWNE FILTRY

+ WIĘCEJ FILTRÓW
- MNIEJ FILTRÓW
POKAŻ WIĘCEJ

Torby dla dziewczynek

3 produktów

 

Wkraczając w świat mody, każda dziewczynka powinna poznać nie tylko przyjemność płynącą z zakupu butów, ale i magię kryjąca się w świecie damskich torebek. Dzięki temu mogą Państwo wyrobić u swojej pociechy zarówno gust i oko do stylu, jak i wrażliwość na subtelne zmiany i przenikanie się trendów w modzie.

Asortyment torebek dla dziewczynek, który przygotowaliśmy dla naszych małych klientek składa się w tym wypadku jedynie z najbardziej wyjątkowych, oryginalnych i funkcjonalnych modeli torebek, które oprócz uniwersalnej stylistyki pasującej do wielu stylizacji posiadają również kompaktową wielkość oraz możliwość wygodnego noszenia ich na ramieniu oraz w dłoni. Jeśli chodzi o projekt to uznanie należy się natomiast takim markom jak np. Dsquared2 Kids oraz Kenzo Kids, która od lat wzbogaca rynek dodatków dla dziewczynek o swoje proste i eleganckie dodatki, torebki, odzież oraz buty.

Bardzo ważną informacją, która zapewne chcieli by poznać nasi klienci, jest również specyfikacja wykonania torebek dla dziewczynek (plecaków, torebek na pas) które obecnie znajdują się w tej części naszego asortymentu. Gwarantujemy Państwu, że do ręcznego uszycia naszych markowych torebek dla dziewczynek wykorzystano wyłącznie te materiały, które cechują się doskonałą jakością oraz estetyką mającą za zadanie podkreślić ekskluzywny design i wyjątkowość surowca - jak np. wysokiej jakości bawełna, poliester, nylon, płótno, skóra cielęca, skóra zamszowa. Bardzo chętnie zainspirujemy każdą z naszych małych klientek do stworzenia zestawu, który wykorzystując nasz asortyment torebek dla dziewczynek od Dsquared2 Kids oraz Kenzo Kids, bazujący na skórze cielęcej, będzie idealnym wyborem nie tylko na co dzień, ale i przy bardziej oficjalnych okazjach.

Niewielkie rozmiary torebek dla dzieci marki Dsquared2 Kids oraz Kenzo Kids, ich praktyczne zapięcie, pojemność oraz paleta kolorów dobitnie pokazują, że posiadająca je dziewczynka jest świadoma swojej wyjątkowości i dobrego smaku. Wszystkie te profity, które proponujemy dla Państwa w ofercie naszego sklepu internetowego Moliera2.com, uzupełniamy także atrakcyjnymi okazjami cenowymi oraz przecenami, które wraz z rabatami sięgającymi nawet 50% na nasze dziecięce torebki, ubrania, buty i dodatki, doskonale oddają nasze profesjonalne i zorientowane na satysfakcję klienta podejście do standardów obsługi naszego sklepu!